Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Zoran Ranogajec448:147:2112
2. Martin Sertić437:342:3210
3. Hesam Qaydi425:539:378
4. Nediljko Kovač412:722:446
5. Ivan Delač402:826:424


Zadnji rezultati


7E. Liga
8.7.2020. - Mladost
Martin Sertić76
Ivan Delač51


1. Liga
8.7.2020. - Oranice
Ivan Glad466
Goran Kovačić613


1. Liga
8.7.2020. - Chromos Savica
Marko Habuš4610
Luka Dobrović636


5C. Liga
8.7.2020. - Staro Trnje
Dražen Barić66
Lovre Botica33


9B. Liga
8.7.2020. - TK Travnjak
Miroslav Knez66
Siniša Lelak22


3B. Liga
8.7.2020. - Staro Trnje
Deni Tomljanović66
Dominko Blažević11


5A. Liga
8.7.2020. - Špansko
Krunoslav Lovrić276
Luka Božić660


8B. Liga
8.7.2020. - Top Spin
Goran Mir76
Mario Samardžić53


7B. Liga
8.7.2020. - Mladost
Matej Kuraja67
Dražen Martinović36


5H. Liga
8.7.2020. - Tenis centar Tolić
Ivan Turk76
Mate Pešić54


4C. Liga
8.7.2020. - Oranice
Gorki Bratim66
Domagoj Nosić32


7C. Liga
8.7.2020. - Top Spin
Alen Galavić4610
Ante Sentić621


7D. Liga
8.7.2020. - Mladost
Kristian Runtas66
Ivan Hrvoje Maljković14


Parovi 7. Liga
8.7.2020. - kod Kutije Šibica
Somek / Bračić636
Zlački / Muha262


4C. Liga
8.7.2020. - Trnje
Tin Herenčić67
Danko Greiner46


2A. Liga
8.7.2020. - Šalata
Janko Hranilović76
Tomislav Brkljačić53


8F. Liga
8.7.2020. - Trnje
Josip Seidl7111
Adam Landeka569


5G. Liga
8.7.2020. - Trnje
Ivan Rotim67
Franjo Sakmardi46


6D. Liga
7.7.2020. - Concordia
Damir Kecko66
Neven Vidmar40


3D. Liga
7.7.2020. - TK Travnjak
Bruno Lukić5610
Vlado Suša738

Neodigrani susreti




01.06.2020 16:00, 6F. Liga, Mladost
Marijan Gotić - Ivan Šagud



VS
0
1


Marijan GotićIme i prezimeIvan Šagud
111.Ranking116.
1266,85Elo1392,62
76/158 (48%)Omjer40/81 (49%)
6.4.2014.U ligi od5.9.2018.
1961Godina rođenja1983
cmVisina186 cm
kgTežina86 kg
Igra rukomDesna
3,03 (33%)Koeficijent1,49 (67%)


Zadnji susret:

6F. Liga
01.06.2020 - Mladost
Ivan Šagud66
Marijan Gotić32
Zadnje teme na forumu
Friendly match!
Tenis na Jadranu
Komentari susreta
Where2Play?
Pimplanje
TK CROAT?


Kalendar
Prošlo:

08.07.2020 20:00, 7B. Liga, Mladost
Dražen Martinović - Matej Kuraja
08.07.2020 21:00, 9B. Liga, TK Travnjak
Siniša Lelak - Miroslav Knez
Dolazi:

GDSI09.07.2020 17:00, 6F. Liga, Mladost
Marko Pranjić - Davor Šelendić H2H

GDSI09.07.2020 17:00, 2B. Liga, Chromos
Oleksandra Oliynykova - Mario Sermek H2H

GDSI09.07.2020 18:00, 5H. Liga, Veternica
Mate Pešić - Hrvoje Kralj H2H

GDSI09.07.2020 18:00, 4C. Liga, Mladost
Gorki Bratim - Tin Herenčić H2H

GDSI09.07.2020 18:00, 5G. Liga, kod Kutije Šibica
Andrej Adanić - Ivan Rotim H2H

GDSI09.07.2020 18:00, 4A. Liga, Ponikve
Edo Krmpotić - Zdravko Vučković H2H

GDSI09.07.2020 18:00, 3A. Liga, Maksimir
Saša Stanić - Neven Horvatić H2H

GDSI09.07.2020 19:00, 6E. Liga, TK Travnjak
Davorin Pančić - David Hrvatin H2H

GDSI09.07.2020 19:00, 8B. Liga, Ravnice
Goran Mir - Filip Lisjak H2H

GDSI09.07.2020 19:00, 6D. Liga, Trnje
Ivan Rezić - Damir Kecko H2H

GDSI09.07.2020 19:00, 3C. Liga, Špansko
Ivan Cerinski - Petar Mlinarić H2H

GDSI09.07.2020 19:30, 1. Liga, Chromos Savica
Ivan Leskovar - Goran Kovačić H2H

GDSI09.07.2020 20:00, 4D. Liga, Tolić
Matija Kazalicki - Danijel Sočanac H2H

GDSI09.07.2020 20:30, 5F. Liga, Špansko
Darko Završak - Dejan Fabris H2H

GDSI10.07.2020 09:00, 8E. Liga, Trnje
Nikolina Barić - Marijan Lovrinić H2H

GDSI10.07.2020 17:00, Parovi 1. Liga, Trnje
Brkljačić / Vučković - Dobrović / Marjanović H2H

GDSI10.07.2020 18:00, 1. Liga, Ponikve
Marko Habuš - Ivan Glad H2H

GDSI10.07.2020 18:00, 5C. Liga, Trnje
Osvit Somek - Josip Juranek H2H

GDSI10.07.2020 19:00, 3A. Liga, Tk Prečko
Tino Kirin - Neven Špehar H2H

GDSI10.07.2020 19:00, 6H. Liga, Oranice
Marin Popović - Petar Matić H2H

GDSI10.07.2020 20:00, 2B. Liga, Špansko
Ivan Fiket - Oleksandra Oliynykova H2H

GDSI10.07.2020 21:00, 8G. Liga, Oranice
Fehim Alić - Igor Čuk H2H

GDSI11.07.2020 11:00, 4A. Liga, Trnje
Tomislav Trtanj - Zdravko Vučković H2H

GDSI11.07.2020 17:00, 4B. Liga, Trnje
Filip Pavić - Vjenceslav Vukoja H2H

GDSI11.07.2020 18:00, 7H. Liga, Oranice
Alen Alić - Saša Marković H2H

GDSI11.07.2020 18:00, 3B. Liga, TK Winner
Enis Plančić - Deni Tomljanović H2H

GDSI11.07.2020 18:00, 6D. Liga, Špansko
Vjekoslav Gadanac - Damir Kecko H2H

GDSI11.07.2020 18:00, 5A. Liga, Maksimir
Hrvoje Brlečić - Luka Božić H2H

GDSI11.07.2020 19:00, 7F. Liga, Trnje
Krešimir Jantoljak - Tomislav Kranjec H2H

GDSI12.07.2020 10:00, 8H. Liga, Chromos Savica
Branislav Rubčić - Marko Pavić H2H

GDSI12.07.2020 14:00, 7F. Liga, Chromos Savica
Krešimir Jantoljak - Matias Dragičević H2H

GDSI12.07.2020 16:00, 3A. Liga, Trnje
Neven Špehar - Saša Stanić H2H

GDSI12.07.2020 18:00, 5H. Liga, Veternica
Ivan Turk - Hrvoje Kralj H2H

GDSI12.07.2020 18:00, 1. Liga, Veternica
Luka Dobrović - Ivan Glad H2H

GDSI12.07.2020 19:00, 6C. Liga, Trnje
Danijel Lijović - Marko Đurković H2H

GDSI12.07.2020 20:00, Parovi 7. Liga, Trnje
Rosandić / Pranjić - Somek / Bračić H2H

GDSI12.07.2020 20:00, 5A. Liga, Trnje
Krunoslav Lovrić - Domagoj Zlački H2H

GDSI13.07.2020 17:00, 8F. Liga, Trnje
Filip Gvardijan - Josip Seidl H2H

GDSI13.07.2020 19:00, 5B. Liga, Ponikve
Ivan Milinković - Bojan Poturica H2H

GDSI13.07.2020 19:00, 6H. Liga, Ravnice
Miroslav Salaba - Petar Matić H2H

GDSI13.07.2020 20:00, 5F. Liga, Prečko
Goran Grubišić - Dejan Fabris H2H

GDSI14.07.2020 17:00, 7D. Liga, Chromos
Kristian Runtas - Goran Šimunović H2H

GDSI14.07.2020 18:00, 8F. Liga, Maksimir
Filip Gvardijan - Tomislav Polić H2H

GDSI14.07.2020 18:00, 5E. Liga, kod Kutije Šibica
Marko Sirovec - Marko Tutek H2H

GDSI14.07.2020 18:00, 7F. Liga, TK Movens
Davor Ivezić - Tomislav Kranjec H2H

GDSI14.07.2020 19:30, 9A. Liga, Concordia
Zlatko Vidačković - Jelena Pranjić H2H

GDSI14.07.2020 20:00, 2B. Liga, Trnje
Oleksandra Oliynykova - Nikola Čolak H2H

Administracija15.7.2020.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

15.07.2020
Kraj sezone 2020/06-07

ATP News