Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Luka Dobrović436:434:3610
2. Nikola Jamić424:429:378
3. Vladimir Vučković325:235:197
4. Ivan Leskovar412:727:486
5. Ivan Glad224:024:36
6. Neven Špehar302:628:343


Zadnji rezultati


7G. Liga
24.9.2020. - Rudeš
Zinka Matković66
Dejan Ljuština00


Parovi 5. Liga
24.9.2020. - Concordia
Pavić / Knežević66
Završak /Završak22


5A. Liga
24.9.2020. - Prince
Bojan Poturica66
Andrej Adanić34


7D. Liga
24.9.2020. - Staro Trnje
Marin Sorić6610
Sandro Salopek717


3D. Liga
24.9.2020. - Oranice
Dominko Blažević266
Ivan Cerinski624


4A. Liga
24.9.2020. - Concordia
Zdravko Vučković76
Vedran Mihelčić61


6B. Liga
24.9.2020. - Trnje
Daniel Strihić67
Branko Obradov05


Parovi 1. Liga
24.9.2020. - San Spin
Fiket / Petrinić66
Lautar / Škrgatić42


3D. Liga
24.9.2020. - Jazbina
Tino Kirin76
Dario Krišković52


6F. Liga
24.9.2020. - Špansko
Mate Batinić67
Marko Tutek26


6C. Liga
24.9.2020. - Mladost
Marijan Gotić66
Mario Kelečić32


Parovi 3. Liga
24.9.2020. - Trnje
Mačkić / Milas66
Kovačić / Habuš43


1. Liga
24.9.2020. - Concordia
Vladimir Vučković76
Ivan Leskovar51


5C. Liga
24.9.2020. - Staro Trnje
Josip Juranek66
Krunoslav Lovrić13


4C. Liga
24.9.2020. - Tenis centar Tolić
Tin Herenčić4710
Dalibor Poplaša668


7A. Liga
24.9.2020. - Staro Trnje
Eugen Plenča6418
Ignacio Sanz2616


8D. Liga
24.9.2020. - Velesajam (pav. 6)
Dario Brkić0710
Ivan Vujnović667


5B. Liga
24.9.2020. - Mladost
Zoran Čubrilo66
Robert Crneković22


8C. Liga
24.9.2020. - Mladost
Emil Krznarić6410
Dražen Martinović368


3A. Liga
24.9.2020. - TK Travnjak
Vlado Suša66
Bruno Lukić44

Neodigrani susreti




01.06.2020 20:00, 2B. Liga, TK Winner
Luka Dobrović - Ivan Cerinski



VS
2
0


Luka DobrovićIme i prezimeIvan Cerinski
3.Ranking24.
1948,40Elo1699,91
46/68 (68%)Omjer101/177 (57%)
7.9.2018.U ligi od12.4.2016.
1993Godina rođenja1969
190 cmVisina187 cm
88 kgTežina86 kg
DesnaIgra rukomDesna
1,23 (81%)Koeficijent5,26 (19%)


Zadnji susret:

2B. Liga
01.06.2020 - TK Winner
Luka Dobrović66
Ivan Cerinski31
Zadnje teme na forumu
Komentari susreta
Loši tereni za igru
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
Gdje ima balona/dvorana trenutno a da je zemlja?
Friendly match!
Tenis ozljeda


Kalendar
Prošlo:

24.09.2020 21:00, 7D. Liga, Staro Trnje
Marin Sorić - Sandro Salopek
24.09.2020 21:00, 3A. Liga, Staro Trnje
Andrej Majdiš - Frane Slišković
Dolazi:

GDSI25.09.2020 10:00, 7F. Liga, Maksimir
Matej Kuraja - Gregor Ettinger H2H

GDSI25.09.2020 10:00, 6B. Liga, Velesajam (pav. 6)
Zdenko Mićanović - Daniel Strihić H2H

GDSI25.09.2020 15:00, 3A. Liga, Chromos Savica
Bruno Lukić - Frane Slišković H2H

GDSI25.09.2020 16:00, 3A. Liga, TK Winner
Saša Šter - Deni Tomljanović H2H

GDSI25.09.2020 17:00, 6H. Liga, Trnje
Miroslav Salaba - Aleksandar Radojčić H2H

GDSI25.09.2020 18:00, 7B. Liga, Maksimir
Ivor Zidarić - Krešimir Obratov H2H

GDSI25.09.2020 18:00, 6G. Liga, Ravnice
Domagoj Krišković - Petar Maršanić H2H

GDSI25.09.2020 18:00, 5D. Liga, Staro Trnje
Boris Muha - Josip Matić H2H

GDSI25.09.2020 18:00, 7D. Liga, Staro Trnje
Domagoj Kriskovic - Jerko Perleta H2H

GDSI25.09.2020 18:00, 7C. Liga, Velesajam (pav. 6)
Darko Pavić - Mile Varivoda H2H

GDSI25.09.2020 18:30, 6D. Liga, Chromos Savica
Dražen Barić - Kristian Runtas H2H

GDSI25.09.2020 19:00, 6G. Liga, Oranice
Marta Turkalj - Goran Šimunović H2H

GDSI25.09.2020 20:00, 5F. Liga, Concordia
Nenad Čaklović - Merritt Štimac H2H

GDSI25.09.2020 21:00, 7A. Liga, Maksimir
Tom Jasak - Branislav Rubčić H2H

Turnir26.9.2020.
Summer Farewell GDSI Classic
Više...

GDSI26.09.2020 08:00, 8H. Liga, Veternica
Fehim Alić - Tomislav Prodanović H2H

GDSI26.09.2020 09:00, 7E. Liga, Concordia
Matija Trupković - Mladen Hochberger H2H

GDSI26.09.2020 09:00, 7H. Liga, Veternica
Alen Alić - Marijan Lovrinić H2H

GDSI26.09.2020 12:00, 5F. Liga, Oranice
Merritt Štimac - Marko Pranjić H2H

GDSI26.09.2020 14:00, 8A. Liga, Trnje
Alen Hlevnjak - Igor Čuk H2H

Administracija27.9.2020.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI27.09.2020 09:00, 7E. Liga, Trnje
Mateo Čukman - Martin Sertić H2H

GDSI27.09.2020 10:00, 8D. Liga, Mladost
Filip Gvardijan - Maja Cerinski H2H

GDSI27.09.2020 10:00, 6A. Liga, Maksimir
Petar Matić - Tihomir Smuđ H2H

GDSI27.09.2020 10:00, 6C. Liga, Ponikve
Karlo Fantoni - Mario Kelečić H2H

GDSI27.09.2020 10:00, 6C. Liga, Maksimir
Marko Đurković - Josip Tešinski H2H

GDSI27.09.2020 11:00, 6B. Liga, Trnje
Branko Obradov - Luka Božić H2H

GDSI27.09.2020 11:00, 3D. Liga, Trnje
Dominko Blažević - Tin Martinčević H2H

GDSI27.09.2020 11:00, 8A. Liga, Trnje
Dario Pavlović - Igor Čuk H2H

GDSI27.09.2020 13:00, 7A. Liga, Staro Trnje
Eugen Plenča - Tom Jasak H2H

GDSI27.09.2020 16:00, 5H. Liga, Trnje
Moris Čavić - Slaven Bušić H2H

GDSI27.09.2020 16:00, 6H. Liga, Prečko
Aleksandar Radojčić - Mario Biškup H2H

GDSI27.09.2020 16:00, 5A. Liga, Trnje
Franjo Sakmardi - Goran Grubišić H2H

GDSI27.09.2020 16:00, 7C. Liga, Ponikve
Darko Pavić - Saša Smrk H2H

GDSI27.09.2020 17:00, 5B. Liga, Trnje
Robert Crneković - Hrvoje Brlečić H2H

GDSI27.09.2020 19:00, Parovi 4. Liga, Trnje
Knezović / Mlinarić - Šagud / Črnigoj H2H

GDSI27.09.2020 19:00, 7D. Liga, Trnje
Marin Sorić - Jerko Perleta H2H

GDSI27.09.2020 20:00, Parovi 6. Liga, Špansko
Durlen /Zrno - Čaklović /Martinović H2H

GDSI28.09.2020 08:00, 3A. Liga, Staro Trnje
Deni Tomljanović - Frane Slišković H2H

GDSI28.09.2020 09:00, 8F. Liga, Trnje
Toni Kolak - Ivan Gjurgjan H2H

GDSI28.09.2020 15:30, 6B. Liga, Trnje
Daniel Strihić - Luka Božić H2H

GDSI28.09.2020 16:00, 7F. Liga, Trnje
Sebastijan Zelić - Gregor Ettinger H2H

GDSI28.09.2020 17:00, 7B. Liga, Mladost
Edi Zoričić - Dario Kolarević H2H

GDSI28.09.2020 17:00, Parovi 2. Liga, Trnje
Dobrović / Kušec - Rotim / Rotim H2H

GDSI28.09.2020 17:00, 8E. Liga, Concordia
Hrvoje Marušić - Ivan Cutvarić H2H

GDSI28.09.2020 18:00, 8G. Liga, Špansko
Mate Đaković - Jelena Pranjić H2H

GDSI28.09.2020 19:00, 5H. Liga, Špansko
Miroslav Barišić - Slaven Bušić H2H

GDSI28.09.2020 20:00, 5C. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Josip Juranek H2H

GDSI28.09.2020 20:00, 9C. Liga, Trnje
Vice Mandaric - Matija Svedrović H2H

GDSI28.09.2020 20:00, 5D. Liga, Mladost
Marin Knezović - Ivan Matić H2H

GDSI28.09.2020 20:00, Parovi 5. Liga, Concordia
Pavić / Knežević - Popović / Biškup H2H

GDSI28.09.2020 21:00, 6G. Liga, Oranice
Davorin Tadić - Domagoj Krišković H2H

GDSI28.09.2020 21:00, 5C. Liga, Špansko
Krunoslav Lovrić - Domagoj Zlački H2H

Administracija29.9.2020.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI29.09.2020 16:00, 6E. Liga, TK Movens
Danijel Lijović - Robby Bauer H2H

GDSI29.09.2020 16:00, 8G. Liga, Trnje
Mate Đaković - Slaven Tomić H2H

GDSI29.09.2020 16:30, 7F. Liga, Trnje
Sebastijan Zelić - Matej Kuraja H2H

GDSI29.09.2020 17:00, 8D. Liga, Mladost
Matija Posavec - Maja Cerinski H2H

GDSI29.09.2020 17:00, 8C. Liga, Staro Trnje
Dražen Martinović - Zoran Bohaček H2H

GDSI29.09.2020 17:00, 7H. Liga, Oranice
Josip Seidl - Marijan Lovrinić H2H

GDSI29.09.2020 19:00, 4A. Liga, Tolić
Marko Lautar - Edo Krmpotić H2H

GDSI30.09.2020 11:00, 8E. Liga, Chromos Savica
Tomislav Polić - Ivan Cutvarić H2H

GDSI30.09.2020 17:00, 5E. Liga, Mladost
Zoran Ranogajec - Dejan Fabris H2H

GDSI30.09.2020 17:30, 1. Liga, Staro Trnje
Luka Dobrović - Nikola Jamić H2H

GDSI30.09.2020 18:00, 7A. Liga, Staro Trnje
Eugen Plenča - Nediljko Kovač H2H

GDSI30.09.2020 18:00, 8G. Liga, Veternica
Krešimir Viduka - Mate Đaković H2H

GDSI30.09.2020 19:00, 6D. Liga, Top Spin
Alen Galavić - Neven Vidmar H2H

GDSI30.09.2020 19:00, 8F. Liga, Oranice
Toni Kolak - Dragan Čičak H2H

GDSI30.09.2020 20:00, 6H. Liga, Staro Trnje
Tomislav Zastavnik - Davorin Pančić H2H

Administracija30.9.2020.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

30.09.2020
Kraj sezone 2020/09

ATP News