Prijava

GDSI
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Ćelić /Matić314:429:205
2. Kazalicki / Muha112:110:93
3. Barišić /Sumić112:16:83
4. Aliti / Grba100:24:121


Zadnji rezultati


5B. Liga
23.5.2019. - Špansko
Darko Završak4610
Ivan Ćorković623


5F. Liga
23.5.2019. - Špansko
Luka Bartolić0610
Mate Batinić634


4A. Liga
23.5.2019. - TK Winner
Enis Plančić577
Deni Tomljanović756


7E. Liga
23.5.2019. - Staro Trnje
Andrej Kalea4610
Mario Vukoja623


1. Liga
23.5.2019. - Mladost
Nenad Jakšić66
Ivan Glad01


Parovi 4. Liga
23.5.2019. - Ponikve
Horvatić / Fiket66
Turkalj / Sušić31


8C. Liga
23.5.2019. - Top Spin
Mateja Antolković67
Domagoj Krišković25


5E. Liga
23.5.2019. - Mladost
Hrvoje Bursić66
Ivan Rotim34


1. Liga
23.5.2019. - HAVK Mladost
Luka Dobrović7410
Ivan Leskovar667


3B. Liga
23.5.2019. - Mladost
Tino Kirin2611
Dražen Malbašić609


9A. Liga
23.5.2019. - Rudeš
Dragan Čičak66
Josip Letica42


4B. Liga
23.5.2019. - Trnje
Slaven Vuletić66
Adrijan Pribičević40


8B. Liga
23.5.2019. - Mladost
Josip Tečer3610
Mario Lovreković638


3D. Liga
23.5.2019. - Top Ten Prečko
Bruno Peterman66
Danijel Ćosić41


8G. Liga
23.5.2019. - TK Travnjak
Saša Posavec66
Krešimir Viduka43


6E. Liga
23.5.2019. - Mladost
Davorin Tadić66
Vedran Majtanić14


2A. Liga
22.5.2019. - Špansko
Marko Lautar66
Ivan Fiket32


7A. Liga
22.5.2019. - Mladost
Seadin Aliti66
Jakob Satler24


2B. Liga
22.5.2019. - Trnje
Vladimir Vučković67
Marko Habuš45


Parovi 5. Liga
22.5.2019. - Veternica
Gugić / Jantoljak66
Čaklović /Martinović32

Neodigrani susreti


24.04.2019 20:00, Parovi 5. Liga, Trnje
Ćelić /Matić - Aliti / Hlupić



VS
0
0




Zadnje teme na forumu
LAST MINUTE MATCH
Friendly match!
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
Sve i svašta
Komentari susreta
parovi


Kalendar
Prošlo:

23.05.2019 20:00, 1. Liga, Mladost
Nenad Jakšić - Ivan Glad
23.05.2019 21:00, 5F. Liga, Špansko
Luka Bartolić - Mate Batinić
Dolazi:

GDSI24.05.2019 17:00, 5H. Liga, Trnje
Danijel Lijović - Denis Ištvanić H2H

GDSI24.05.2019 17:00, Parovi 2. Liga, Trnje
Dobrović / Marjanović - Rotim / Rotim H2H

GDSI24.05.2019 17:00, 3C. Liga, TK Travnjak
Damir Paulić - Mislav Renić H2H

GDSI24.05.2019 17:00, 2A. Liga, Trnje
Vedran Mucić - Tomislav Brkljačić H2H

GDSI24.05.2019 18:00, 8A. Liga, Chromos
Kruno Bukovec - Zvonimir Tomečak H2H

GDSI24.05.2019 18:00, 7B. Liga, Špansko
Drago Veselčić - Kristian Runtas H2H

GDSI24.05.2019 18:00, 7A. Liga, Mladost
Sebastijan Zelić - Tom Jasak H2H

GDSI24.05.2019 18:00, 2A. Liga, Trnje
Ivan Fiket - Mario Sermek H2H

GDSI24.05.2019 18:00, 5E. Liga, Mladost
Hrvoje Bursić - Dalibor Poplaša H2H

GDSI24.05.2019 20:00, 6G. Liga, Trnje
Vedran Mihelčić - Vedran Benić H2H

GDSI24.05.2019 20:00, 7B. Liga, kod Kutije Šibica
Tomislav Zastavnik - Stipe Buljan H2H

GDSI24.05.2019 20:00, 8F. Liga, Mladost
Mario Šoštarić - Emil Krznarić H2H

GDSI24.05.2019 20:30, 4A. Liga, TK Terra (Veslačka)
Ivan Novko - Deni Tomljanović H2H

GDSI24.05.2019 21:30, 3B. Liga, Sesvete
Marko Kikić - Miro Smiljanic H2H

Turnir25.5.2019.
Oldies but Goldies GDSI Trophy
Više...

GDSI25.05.2019 09:00, 6H. Liga, Chromos
Matej Šamanić - Jurica Lušić H2H

GDSI25.05.2019 09:00, 4B. Liga, Mladost
Stipe Rosandić - Filip Pavić H2H

GDSI25.05.2019 09:00, 7G. Liga, kod Kutije Šibica
Damir Golubić - Goran Šimunović H2H

GDSI25.05.2019 10:00, 8F. Liga, TK VIŽI
Damir Jurić - Ivan Džomba H2H

GDSI25.05.2019 16:00, 6A. Liga, Špansko
Branko Obradov - Moris Čavić H2H

GDSI25.05.2019 16:00, 5G. Liga, Trnje
Miroslav Salaba - Miran Vučina H2H

GDSI25.05.2019 16:00, 2B. Liga, Trnje
Ognjen Prelog - Marko Habuš H2H

GDSI25.05.2019 16:00, 8H. Liga, TK Trešnjevka
Davor Švarbić - Filip Badanjak H2H

GDSI25.05.2019 17:00, 8D. Liga, Trnje
Marko Mikulec - Jelena Pranjić H2H

GDSI25.05.2019 18:00, 5H. Liga, Trnje
Marin Popović - Denis Ištvanić H2H

GDSI25.05.2019 18:00, 1. Liga, Oranice
Goran Kovačić - Ivan Glad H2H

GDSI26.05.2019 10:00, 8G. Liga, Oranice
Krešimir Viduka - Božidar Sorić H2H

GDSI26.05.2019 10:00, 7A. Liga, Mladost
Jakob Satler - Tom Jasak H2H

GDSI26.05.2019 12:00, 8H. Liga, Trnje
Davor Švarbić - Ivana Bergam H2H

GDSI26.05.2019 15:00, 8D. Liga, Trnje
Jelena Pranjić - Domagoj Kolonić H2H

GDSI26.05.2019 16:00, 6B. Liga, Trnje
Karlo Tuta - Antonio Šušak H2H

GDSI26.05.2019 16:00, 5F. Liga, TK VIŽI
Tomislav Konjar - Boris Muha H2H

GDSI26.05.2019 16:00, 2A. Liga, TK Trešnjevka
Vedran Mucić - Ivan Fiket H2H

GDSI26.05.2019 16:30, 3C. Liga, Trnje
Mislav Renić - Kristijan Petrinić H2H

GDSI26.05.2019 17:00, 4D. Liga, Trnje
Marko Škrabić - Edo Krmpotić H2H

GDSI26.05.2019 17:00, Parovi 2. Liga, Trnje
Dobrović / Marjanović - Hercigonja / Ozimec H2H

GDSI26.05.2019 17:00, 6F. Liga, Tenis centar Tolić
Martin Klaić - Mario Kelečić H2H

GDSI26.05.2019 17:00, 8B. Liga, Oranice
Mario Lovreković - Hrvoje Barišić H2H

GDSI26.05.2019 18:00, 6A. Liga, Špansko
Marko Mlinarić - Moris Čavić H2H

GDSI26.05.2019 18:00, 6C. Liga, Oranice
Saša Marković - Ivan Šagud H2H

GDSI26.05.2019 18:00, 2A. Liga, TK Trešnjevka
Vedran Mucić - Ivan Fiket H2H

GDSI26.05.2019 19:00, PRIJATELJSKA, Trnje
Ivan Soldo - Mateo-Šime Troskot H2H

GDSI26.05.2019 19:00, Parovi 1. Liga, Trnje
Kovačić /Lautar - Vuletić /Kipčić H2H

GDSI27.05.2019 11:00, 5A. Liga, TK Travnjak
Vlado Suša - Domagoj Zlački H2H

GDSI27.05.2019 18:00, 8G. Liga, Velesajam (pav. 6)
Saša Posavec - Siniša Svetec H2H

GDSI27.05.2019 19:00, 6A. Liga, Chromos Savica
Renato Knežević - Marko Mlinarić H2H

GDSI27.05.2019 19:00, 1. Liga, Chromos
Goran Kovačić - Damir Kipčić H2H

GDSI27.05.2019 20:00, 1. Liga, Chromos Savica
Luka Dobrović - Ivan Glad H2H

GDSI27.05.2019 20:00, 5H. Liga, kod Kutije Šibica
Aleksandar Radojčić - Marko Gračak H2H

GDSI27.05.2019 20:00, 2B. Liga, Chromos Savica
Goran Russo - Marko Habuš H2H

GDSI27.05.2019 21:00, 9A. Liga, Ponikve
Matija Dukić - Dragan Čičak H2H

Administracija28.5.2019.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI28.05.2019 20:00, 8F. Liga, Trnje
Damir Jurić - Emil Krznarić H2H

GDSI29.05.2019 19:00, 7G. Liga, TK Movens
Damir Golubić - Tomislav Kranjec H2H

GDSI30.05.2019 10:00, 3D. Liga, Trnje
Matija Kazalicki - Bruno Peterman H2H

GDSI30.05.2019 10:00, 8G. Liga, Oranice
Krešimir Viduka - Siniša Svetec H2H

GDSI01.06.2019 18:00, 1. Liga, Vrbovec
Goran Kovačić - Nenad Jakšić H2H

GDSI02.06.2019 19:00, Parovi 6. Liga, Veternica
Barišić /Sumić - Kazalicki / Muha H2H

GDSI03.06.2019 18:00, 1. Liga, Chromos
Ivan Leskovar - Nenad Jakšić H2H

GDSI03.06.2019 20:00, 1. Liga, Chromos Savica
Goran Kovačić - Luka Dobrović H2H

Administracija5.6.2019.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

Administracija5.6.2019.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

Turnir8.6.2019.
Summer Breeze GDSI Open
Više...

Turnir15.06.2019
7. GDSI Jazbina Open turnir parova
Više...

15.07.2019
Kraj sezone 2019/06

ATP News

Hrvatima prolazni protivnici, Čilić...
Kutak za kladioničare: Kanađani i R...
Ćorić: "Bilo bi vrlo, vrlo čudno re...
Talijan zaustavio Ninu Serdarušića ...
Kutak za kladioničare: Dinamo i pra...
Poraz Tereze Mrdeže na startu kvali...
Kutak za kladioničare: St. Louis id...
[RTL Video] Čilić: "Ovu sezonu mogu...
Od sutra kreće prodaja ulaznica za ...
Nino Serdarušić lakoćom do drugog k...