Prijava

GDSI
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Vinko Škunca324:229:217
2. Fran Mirtl224:025:106
3. Miroslav Katičić212:218:184
4. A. Radojčić300:612:373
5. Vedran Mucić112:012:43
6. Gorki Bratim100:26:121


Zadnji rezultati


4C. Liga
19.2.2019. - Oranice
Miroslav Katičić66
Gorki Bratim42


6D. Liga
18.2.2019. - Ponikve
Luka Cvilinder66
Ivan Cutvarić42


6A. Liga
18.2.2019. - Špansko
Hrvoje Dorotić647
Zinka Matković465


5A. Liga
18.2.2019. - Concordia
Damir Kecko76
Marin Knezović52


2A. Liga
18.2.2019. - Špansko
Ivan Cerinski3610
Edo Krmpotić645


6C. Liga
18.2.2019. - Oranice
Petar Matić66
David Hrvatin32


Parovi 2. Liga
17.2.2019. - Trnje
Brkljačić / Vučković67
Crljenica / Fiket25


5D. Liga
17.2.2019. - Špansko
Moris Čavić77
Mario Biškup56


6A. Liga
17.2.2019. - Trnje
Alen Bejuk3710
Domagoj Bulat655


6C. Liga
17.2.2019. - Trnje
Antonio Šušak4710
Ivan Šagud657


5B. Liga
17.2.2019. - TK Terra (Veslačka)
Ante Sentić76
Krešimir Jantoljak52


6G. Liga
17.2.2019. - Trnje
Božo Kelić66
Emil Krznarić34


5H. Liga
17.2.2019. - Top Spin
Marko Đurković266
Ivan Ćorković643


7D. Liga
17.2.2019. - Oranice
Luka Filipović66
Bojan Fabris01


5B. Liga
17.2.2019. - Oranice
Vedran Mihelčić6110
Dražen Barić367


2A. Liga
17.2.2019. - Šalata
Saša Stanić66
Janko Jelavić21


Parovi 5. Liga
17.2.2019. - Trnje
Turkalj / Sušić66
Adanić / Širanović44


6H. Liga
17.2.2019. - Top Spin
Srdjan Bejakovic66
Dražen Domijan23


5E. Liga
17.2.2019. - Špansko
Boris Muha6412
Danijel Sočanac3610


5F. Liga
17.2.2019. - Oranice
Zdravko Marčinko66
Dražen Zrno34

Neodigrani susreti

Mini masters

Mini masters je natjecanje koje se održava jednom godišnje na kraju svake sezone za lige 3-6, također igra se mini masters za žene

Na mini mastersu kvalificiraju se po četiri igrača/igračice koji su u pojedinoj ligi skupili najveći broj bodova, gledajući samo pojedini rang (pr. igrač koji u određenom mjesecu nastupa u 3. ligi skuplja bodove samo za treću ligu, u slučaju da naredni mjesec ispadne u 4. ili uđe u 2., taj mjesec skuplja bodove samo za rang u kojemu nastupa, bodovi za 3. ligu miruju)

Mini masters se igra u 4. mjesecu, po završetku prethodne sezone

Pravila:

1.       Na mini mastersu nastupaju 4 najbolja igrača/igračica za svaku pojedinu ligu (rang lista se može vidjeti na linku: 

liga-->rang liste--> champions race -->mini masters)

(link:http://www.tenisliga.com/Pages2/MiniMasters.aspx)

  1. Mini masters se igra po formatu polufinala: 1. igrač – 4. igrač, 2. igrač - 3. igrač
  2. Pobjednici polufinala igraju u finalu, poraženi igraju za 3. mjesto
  3. Igra se na dva dobivena seta
  4. Setovi kreću od 2-2 u gemovima
  5. Eventualni treći se se igra tie-break do 10
  6. Kriteriji kvalifikacije igrača u slučaju istog broja bodova:
    1. Broj odigranih mečeva (igrač sa manjim brojem mečeva ima prednost nad drugim koji ima više mečeva zbog većeg broja bodova osvojenih po meču)
    2. Službena rang lista na kraju zimske sezone
 

Liga


RbrIgračBroj mečevaRankingBodovi
1.Tino Kirin332910676
2.Ivan Soldo31259637
3.Ivan Cerinski22149196
4.Tomislav Jurčić28387708
5.Matija Kazalicki18287119
6.Tomislav Brkljačić20127118
7.Ivan Fiket21196969
8.Kristijan Petrinić17276674
9.Adrijan Pribičević24396522
10.Goran Russo20356376
11.Dario Krišković16206229
12.Aron Thompson15235487
13.Marko Habuš17155486
14.Damir Kipčić15114745
15.Neven Horvatić20374744
16.Marko Periša15334448
17.Zoran Burić19434297
18.Danijel Ćosić16404150
19.Saša Stanić9304005
20.Neven Grubelić10663856
21.Ivan Novko14723706
22.Vladimir Vučković893560
23.Hrvoje Budinčević8223560
24.Krešimir Škarić12173558
25.Tomislav Đapić13443409
26.Damir Paulić8363263
27.Igor Zjakić13413112
28.Kenan Mačkić8322966
29.Karlo Sokol8342966
30.Domagoj Blažević10742965
31.Edo Krmpotić9512817
32.Tihomir Turković12692816
33.Vedran Fak8542669
34.Roko Luka81762669
35.Željko Samodol15422669
36.Fran Mirtl15672666
37.Tomislav Lukičić7582521
38.Tomislav Konjar11532519
39.Marko Gračak8482372
40.Igor Gojmerac13652221
41.Ivan Labaš8812076
42.Hrvoje Matoković8562075
43.Zdravko Vučković12681927
44.Stipe Rosandić9491926
45.Darko Završak9551926
46.Goran Kovačić421780
47.Vjekoslav Marčinko481780
48.Luka Dobrović4101780
49.Mario Sermek4161780
50.Ivan Glad4261780
51.Marko Škrabić8501778
52.Nenad Jakšić431483
53.Zoran Muhek4521483
54.Deni Tomljanović4781483
55.Marko Kikić41961483
56.Mateo-Šime Troskot3471335
57.Miro Smiljanic5901334
58.Toni Luka52251334
59.Slaven Vuletić4991186
60.Dejan Fabris8941185
61.Dražen Zrno5591037
62.Vjenceslav Vukoja8761036
63.Vedran Mucić495889
64.Željko Crljenica560889
65.Karlo Biščan798741
66.Vlado Suša446592
67.Danko Greiner461592
68.Hrvoje Brlečić479592
69.Miroslav Katičić491592
70.Ivan Vukoja497592
71.Krešimir Hercigonja4138592
72.Tomislav Klarić4206592
73.Filip Knezevic3312444
74.Bojan Poturica462444
75.Boris Bernik475444
76.Vedran Ljubej2118296
77.Tomislav Krmek1158148
78.Marko Kožul4125148
79.Miran Vučina41000
80.Dražen Malbašić41750
Zadnje teme na forumu
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
Friendly match!
Nogomet GDSI
Preuzimanje termina
GDSI friendly
Komentari susreta


Kalendar
Prošlo:

18.02.2019 21:00, 6A. Liga, Špansko
Hrvoje Dorotić - Zinka Matković
19.02.2019 11:00, 4C. Liga, Oranice
Gorki Bratim - Miroslav Katičić
Dolazi:

GDSI19.02.2019 19:00, Parovi 2. Liga, Ravnice
Brkljačić / Vučković - Kovačić /Lautar H2H

GDSI19.02.2019 20:30, 4B. Liga, TK Terra (Veslačka)
Stipe Rosandić - Petar Mlinarić H2H

GDSI19.02.2019 21:00, 4D. Liga, Oranice
Hrvoje Bursić - Nino Gugić H2H

GDSI19.02.2019 21:00, 6A. Liga, Trnje
Domagoj Bulat - Zinka Matković H2H

GDSI19.02.2019 21:00, 7C. Liga, Ponikve
Damir Jurić - Mario Lovreković H2H

GDSI19.02.2019 21:30, 5E. Liga, Trnje
Boris Muha - Matko Perharić H2H

GDSI19.02.2019 22:00, 4D. Liga, Trnje
Andrej Adanić - Bojan Poturica H2H

GDSI20.02.2019 11:30, 5G. Liga, Oranice
Davorin Tadić - Tin Sivec H2H

GDSI20.02.2019 19:00, 3A. Liga, Trnje
Tomislav Lukičić - Kenan Mačkić H2H

GDSI20.02.2019 19:30, 4C. Liga, Prečko
Aleksandar Radojčić - Gorki Bratim H2H

GDSI20.02.2019 20:00, 1. Liga, Concordia
Luka Dobrović - Nenad Jakšić H2H

GDSI20.02.2019 21:00, 4A. Liga, Špansko
Darko Završak - Nenad Čaklović H2H

GDSI20.02.2019 21:00, 7B. Liga, Concordia
Dragan Čičak - Tihana Zrnic H2H

GDSI20.02.2019 21:00, 2A. Liga, Oranice
Edo Krmpotić - Marko Habuš H2H

GDSI20.02.2019 21:00, 4D. Liga, TK Terra (Veslačka)
Andrej Adanić - Nino Gugić H2H

GDSI21.02.2019 12:00, 5G. Liga, Trnje
Nenad Kocmur - Hrvoje Brlečić H2H

GDSI21.02.2019 14:00, Parovi 3. Liga, Concordia
Lušić /Pavlin - Thompson / Pavić H2H

GDSI21.02.2019 21:00, 5B. Liga, kod Kutije Šibica
Dejan Tešić - Dražen Barić H2H

GDSI21.02.2019 21:00, 6A. Liga, Concordia
Hrvoje Dorotić - Domagoj Bulat H2H

GDSI21.02.2019 21:00, 5A. Liga, Špansko
Marin Knezović - Mario Valpotić H2H

GDSI21.02.2019 21:00, 4B. Liga, Oranice
Dražen Malbašić - Petar Mlinarić H2H

GDSI21.02.2019 21:00, 4B. Liga, Oranice
Dražen Malbašić - Petar Mlinarić H2H

GDSI21.02.2019 21:00, Parovi 2. Liga, Ravnice
Kovačić /Lautar - Renić / Šomen H2H

GDSI21.02.2019 21:00, 4C. Liga, kod Kutije Šibica
Vedran Mucić - Gorki Bratim H2H

GDSI22.02.2019 12:00, 3C. Liga, Ravnice
Matija Kazalicki - Miro Smiljanic H2H

GDSI22.02.2019 17:00, 3C. Liga, Trnje
Domagoj Blažević - Ivan Soldo H2H

GDSI22.02.2019 18:00, Parovi 4. Liga, Top Spin
Čaklović /Martinović - Rotim / Rotim H2H

GDSI22.02.2019 20:00, 4D. Liga, Trnje
Dejan Fabris - Bojan Poturica H2H

GDSI23.02.2019 12:00, 5A. Liga, Špansko
Marko Tutek - Filip Ćurčić H2H

GDSI23.02.2019 12:30, 4D. Liga, Trnje
Andrej Adanić - Hrvoje Bursić H2H

GDSI23.02.2019 14:00, 6H. Liga, Špansko
Tomislav Zastavnik - Renato Knežević H2H

GDSI23.02.2019 15:00, 6C. Liga, Trnje
Danijel Jambrečina - David Hrvatin H2H

GDSI23.02.2019 15:00, 4B. Liga, Oranice
Petar Mlinarić - Nenad Hajdin H2H

GDSI23.02.2019 16:00, 7B. Liga, Concordia
Dragan Čičak - Bernarda Tomić H2H

GDSI24.02.2019 10:00, 4B. Liga, Špansko
Dominko Blažević - Nenad Hajdin H2H

GDSI24.02.2019 11:00, 4D. Liga, Oranice
Nino Gugić - Danijel Lijović H2H

GDSI24.02.2019 12:00, 4B. Liga, Špansko
Stipe Rosandić - Danijel Ćosić H2H

GDSI24.02.2019 13:00, 4A. Liga, TK Terra (Veslačka)
Bruno Lukić - Tomislav Đapić H2H

GDSI24.02.2019 15:00, 7E. Liga, Trnje
Filip Diab - Luka Šmalcelj H2H

GDSI24.02.2019 16:00, 6A. Liga, Trnje
Marko Mlinarić - Domagoj Bulat H2H

GDSI24.02.2019 16:00, 5F. Liga, Oranice
Zdravko Marčinko - Sebastijan Zelić H2H

GDSI24.02.2019 17:00, 3C. Liga, Trnje
Ivan Soldo - Matija Kazalicki H2H

GDSI24.02.2019 17:00, 5E. Liga, Oranice
Mario Kelečić - Danijel Sočanac H2H

GDSI24.02.2019 18:00, 5B. Liga, Špansko
Domagoj Zlački - Krešimir Jantoljak H2H

Administracija25.2.2019.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI25.02.2019 20:00, 7B. Liga, Concordia
Tihana Zrnic - Sandro Salopek H2H

GDSI25.02.2019 21:00, 6H. Liga, Špansko
Srdjan Bejakovic - Tomislav Zastavnik H2H

GDSI25.02.2019 21:00, Parovi 1. Liga, Chromos Savica
Dobrović / Desnica - Mačkić / Budinčević H2H

GDSI26.02.2019 20:00, 4D. Liga, Ponikve
Dejan Fabris - Nino Gugić H2H

GDSI26.02.2019 20:30, 5C. Liga, TK Terra (Veslačka)
Daniel Verbanac - Filip Pavić H2H

GDSI26.02.2019 21:00, 5F. Liga, Oranice
Zdravko Marčinko - Ivan Milinković H2H

Administracija27.2.2019.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI27.02.2019 21:00, 5B. Liga, Ponikve
Dražen Barić - Ante Sentić H2H

GDSI28.02.2019 21:00, 2A. Liga, Špansko
Edo Krmpotić - Zoran Muhek H2H

GDSI28.02.2019 21:00, Parovi 2. Liga, Ravnice
Kovačić /Lautar - Crljenica / Fiket H2H

Administracija28.2.2019.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

31.03.2019
Kraj sezone 2019/03

ATP News

Kutak za kladioničare: Liverpool i ...
Ana Konjuh bez pobjede na startu tu...
Novak Đoković dobitnik je nagrade L...
Viktor Galović u tri seta do drugog...
Loš početak tjedna, u Dubaiju poraž...
Kutak za kladioničare: Roma mora do...
Donna Vekić podbacila na startu tur...
Gael Monfils pobjednik turnira u Ro...
Derbi Fenerbahčea i Anadolu Efesa j...
Darija Jurak uspješna na startu tur...