Prijava

GDSI
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Marko Đurković436:340:3410
2. Mate Batinić336:131:189
3. Alen Galavić313:426:255
4. Zinka Matković400:827:494
5. Krunoslav Lovrić213:222:204


Zadnji rezultati


6F. Liga
22.4.2019. - Špansko
Krunoslav Lovrić67
Zinka Matković45


8G. Liga
22.4.2019. - Veternica
Tomislav Kranjec66
Zvonimir Tomečak01


5F. Liga
22.4.2019. - Špansko
Boris Muha166
Miran Vučina634


1. Liga
22.4.2019. - Chromos Savica
Goran Kovačić66
Luka Dobrović43


6A. Liga
22.4.2019. - Trnje
Oskar Fiuri67
Ante Sentić36


5E. Liga
22.4.2019. - Trnje
Josip Juranek7410
Osvit Somek666


5G. Liga
22.4.2019. - Špansko
Miroslav Salaba66
Drago Cota21


6B. Liga
22.4.2019. - Trnje
Neven Špehar66
Ivan Šagud01


6C. Liga
22.4.2019. - Jazbina
Anđelko Nasić7610
Dean Bertoncelj673


4D. Liga
22.4.2019. - Trnje
Fran Mirtl566
Marko Škrabić733


4C. Liga
22.4.2019. - TK Travnjak
Bojan Poturica66
Dalibor Poplaša43


5H. Liga
22.4.2019. - Trnje
Dejan Fabris7410
Danijel Lijović566


8G. Liga
22.4.2019. - Trnje
Božidar Sorić66
Ivana Bergam42


6D. Liga
22.4.2019. - Mala Šalata
Mario Kelečić166
Hesam Qaydi634


5B. Liga
22.4.2019. - Ponikve
Ivan Milinković66
Marin Knezović41


5C. Liga
22.4.2019. - Trnje
Filip Pavić66
Danijel Sočanac40


7A. Liga
22.4.2019. - Špansko
Drago Veselčić66
Marko Pavić13


3D. Liga
22.4.2019. - Trnje
Miro Smiljanic2610
Ivan Labaš637


4C. Liga
22.4.2019. - Prečko
Bruno Lukić66
Tomislav Konjar12


5B. Liga
22.4.2019. - Ponikve
Ivan Milinković66
Neven Vidmar02

Neodigrani susreti

Mini masters

Mini masters je natjecanje koje se održava jednom godišnje na kraju svake sezone za lige 3-6, također igra se mini masters za žene

Na mini mastersu kvalificiraju se po četiri igrača/igračice koji su u pojedinoj ligi skupili najveći broj bodova, gledajući samo pojedini rang (pr. igrač koji u određenom mjesecu nastupa u 3. ligi skuplja bodove samo za treću ligu, u slučaju da naredni mjesec ispadne u 4. ili uđe u 2., taj mjesec skuplja bodove samo za rang u kojemu nastupa, bodovi za 3. ligu miruju)

Mini masters se igra u 4. mjesecu, po završetku prethodne sezone

Pravila:

1.       Na mini mastersu nastupaju 4 najbolja igrača/igračica za svaku pojedinu ligu (rang lista se može vidjeti na linku: 

liga-->rang liste--> champions race -->mini masters)

(link:http://www.tenisliga.com/Pages2/MiniMasters.aspx)

  1. Mini masters se igra po formatu polufinala: 1. igrač – 4. igrač, 2. igrač - 3. igrač
  2. Pobjednici polufinala igraju u finalu, poraženi igraju za 3. mjesto
  3. Igra se na dva dobivena seta
  4. Setovi kreću od 2-2 u gemovima
  5. Eventualni treći se se igra tie-break do 10
  6. Kriteriji kvalifikacije igrača u slučaju istog broja bodova:
    1. Broj odigranih mečeva (igrač sa manjim brojem mečeva ima prednost nad drugim koji ima više mečeva zbog većeg broja bodova osvojenih po meču)
    2. Službena rang lista na kraju zimske sezone
 

Liga


RbrIgračBroj mečevaRankingBodovi
1.Ivan Soldo382511861
2.Tino Kirin332010676
3.Ivan Cerinski22109196
4.Tomislav Brkljačić24128898
5.Ivan Fiket27278897
6.Matija Kazalicki20218009
7.Tomislav Jurčić28297708
8.Adrijan Pribičević29487262
9.Goran Russo21346821
10.Kristijan Petrinić1796674
11.Dario Krišković16186229
12.Danijel Ćosić20315633
13.Aron Thompson15265487
14.Marko Habuš1775486
15.Vladimir Vučković12155340
16.Tomislav Lukičić14474745
17.Damir Kipčić15164745
18.Domagoj Blažević16304744
19.Neven Horvatić20544744
20.Vedran Fak12284449
21.Marko Periša15854448
22.Zoran Burić20574445
23.Tomislav Đapić17354150
24.Saša Stanić964005
25.Neven Grubelić101173856
26.Edo Krmpotić13323706
27.Ivan Novko14693706
28.Hrvoje Budinčević8193560
29.Krešimir Škarić12133558
30.Toni Luka12743558
31.Kenan Mačkić9223411
32.Tomislav Konjar15453408
33.Damir Paulić8393263
34.Željko Samodol17333262
35.Igor Zjakić13373112
36.Zoran Muhek8172966
37.Karlo Sokol81412966
38.Tihomir Turković121112816
39.Roko Luka121092669
40.Fran Mirtl15512666
41.Marko Gračak8442372
42.Igor Gojmerac13612221
43.Ivan Labaš8802076
44.Vedran Ljubej8492075
45.Hrvoje Matoković8672075
46.Zdravko Vučković12561927
47.Stipe Rosandić9401926
48.Darko Završak9681926
49.Goran Kovačić411780
50.Mario Sermek441780
51.Luka Dobrović451780
52.Vjekoslav Marčinko4111780
53.Ivan Glad4231780
54.Vedran Mucić8361778
55.Miro Smiljanic8431778
56.Marko Škrabić82531778
57.Nenad Jakšić431483
58.Deni Tomljanović4421483
59.Marko Kikić41951483
60.Mateo-Šime Troskot31241335
61.Slaven Vuletić41391186
62.Dražen Malbašić81221186
63.Dejan Fabris8621185
64.Dražen Zrno5821037
65.Vjenceslav Vukoja8731036
66.Janko Jelavić497890
67.Željko Crljenica559889
68.Bojan Poturica850888
69.Karlo Biščan792741
70.Hrvoje Brlečić472592
71.Miroslav Katičić479592
72.Danko Greiner483592
73.Ivan Vukoja491592
74.Krešimir Hercigonja4138592
75.Tomislav Klarić4201592
76.Vlado Suša4202592
77.Filip Knezevic3300444
78.Boris Bernik4100444
79.Tomislav Krmek1116148
80.Marko Kožul4127148
81.Miran Vučina4640
Zadnje teme na forumu
Friendly
frendly
mladen
Friendly match!
parovi
Sve i svašta


Kalendar
Prošlo:

22.04.2019 19:00, 1. Liga, Chromos Savica
Luka Dobrović - Goran Kovačić
22.04.2019 20:30, 6F. Liga, Špansko
Krunoslav Lovrić - Zinka Matković
Dolazi:

GDSI23.04.2019 10:00, 6D. Liga, Oranice
Mario Kelečić - Krešimir Jantoljak H2H

GDSI23.04.2019 12:00, 6D. Liga, Oranice
Mario Kelečić - Tihomir Smuđ H2H

GDSI23.04.2019 16:00, 8C. Liga, TK Terra (Veslačka)
Ema Šomen - Tomislav Pazman H2H

GDSI23.04.2019 18:00, 7D. Liga, Trnje
Luka Andrišić - Andrej Kalea H2H

GDSI23.04.2019 18:30, 4A. Liga, Trnje
Tomislav Lukičić - Gorki Bratim H2H

GDSI23.04.2019 19:00, 5D. Liga, TK Winner
Krešimir Hercigonja - Petar Mlinarić H2H

GDSI23.04.2019 19:00, 6H. Liga, Špansko
Moris Čavić - Petar Matić H2H

GDSI23.04.2019 20:00, 3D. Liga, Špansko
Edo Krmpotić - Željko Samodol H2H

GDSI23.04.2019 21:00, 5G. Liga, Špansko
Drago Cota - Aleksandar Radojčić H2H

GDSI24.04.2019 17:00, PRIJATELJSKA, Trnje
Danko Greiner - Filip Jagar H2H

GDSI24.04.2019 17:00, 8D. Liga, Top Spin
Zoran Bohaček - Damir Jurić H2H

GDSI24.04.2019 17:00, 4C. Liga, TK Travnjak
Dalibor Poplaša - Bruno Lukić H2H

GDSI24.04.2019 19:00, Parovi 6. Liga, Chromos
Gugić / Jantoljak - Soldo /Lekić H2H

GDSI24.04.2019 19:00, 8F. Liga, Concordia
Saša Posavec - Bojan Fabris H2H

GDSI24.04.2019 20:00, 8E. Liga, Veternica
Emil Krznarić - Mario Vukoja H2H

GDSI24.04.2019 20:00, Parovi 5. Liga, Trnje
Ćelić /Matić - Aliti / Hlupić H2H

GDSI24.04.2019 21:00, 8F. Liga, Špansko
Ivan Širanović - Dragan Čičak H2H

GDSI24.04.2019 21:00, 2A. Liga, Ponikve
Tomislav Brkljačić - Ivan Glad H2H

GDSI24.04.2019 21:00, Parovi 4. Liga, Oranice
Adanić / Knezović - Turković / Capek H2H

GDSI24.04.2019 21:00, 6F. Liga, Špansko
Krunoslav Lovrić - Mate Batinić H2H

GDSI24.04.2019 21:00, 7E. Liga, Mala Šalata
Domagoj Bulat - Luka Božić H2H

GDSI24.04.2019 21:00, 9B. Liga, Concordia
Viktor Marmelić - Davor Švarbić H2H

GDSI25.04.2019 16:00, 3C. Liga, Trnje
Domagoj Blažević - Goran Russo H2H

GDSI25.04.2019 17:00, 1. Liga, TK Travnjak
Goran Kovačić - Ivan Leskovar H2H

GDSI25.04.2019 18:00, 6H. Liga, Veternica
Petar Matić - Jurica Lušić H2H

GDSI25.04.2019 18:00, Parovi 4. Liga, Tenis centar Tolić
Turković / Capek - Bare / Ferk H2H

GDSI25.04.2019 19:00, 3B. Liga, Špansko
Dražen Malbašić - Ivan Fiket H2H

GDSI26.04.2019 17:00, 1. Liga, Chromos Savica
Ivan Leskovar - Luka Dobrović H2H

GDSI26.04.2019 17:00, 3C. Liga, Chromos
Domagoj Blažević - Ivan Soldo H2H

GDSI26.04.2019 17:00, 4C. Liga, TK Travnjak
Neven Horvatić - Bojan Poturica H2H

GDSI26.04.2019 18:00, 8C. Liga, Chromos
Siniša Lelak - Mateja Antolković H2H

Administracija27.4.2019.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI28.04.2019 09:00, 5F. Liga, TK Travnjak
Denis Ištvanić - Dražen Zrno H2H

GDSI28.04.2019 10:00, Parovi 3. Liga, Veternica
Kovačićek / Bačun - Horvatić / Fiket H2H

GDSI28.04.2019 16:30, 4C. Liga, TK Travnjak
Bojan Poturica - Tomislav Konjar H2H

Administracija29.4.2019.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI29.04.2019 19:30, 4C. Liga, TK Travnjak
Dalibor Poplaša - Neven Horvatić H2H

Administracija30.4.2019.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

Turnir04.05.2019
3. GDSI Veternica Open turnir parova
Više...

Turnir18.05.2019
Spring GDSI Traditional
Više...

31.05.2019
Kraj sezone 2019/05

ATP News

Borna Gojo u dva seta do drugog kol...
Ante Pavić upisao poraz na startu C...
Petra Martić za dva sata do drugog ...
Kutak za kladioničare: Očekuje se g...
Čilić ostao 11., ali prednost se po...
Fabio Fognini preko Dušana Lajovića...
Poraz Tereze Mrdeže na startu kvali...
Sjajni Mektić i Škugor preokretom d...
Čilić i Ćorić predvode nositelje u ...
Mektić i Škugor nastavili sa sjajni...