Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Andrej Bajić224:121:136
2. Goran Kovačić101:28:91
3. Ivan Matić100:25:121
4. Nenad Jakšić000:00:00
5. Luka Vidović000:00:00


Zadnji rezultati


1. Liga
17.6.2021. - Oranice
Andrej Bajić66
Ivan Matić41


5F. Liga
17.6.2021. - Staro Trnje
Lovre Botica76
Marko Šutalo53


9D. Liga
17.6.2021. - Maksimir
Tomislav Vukić67
Luka Filipović45


9E. Liga
17.6.2021. - Concordia
Dejan Marendić66
Ivan Mijić22


Parovi 4A. Liga
17.6.2021. - Chromos Savica
Turković / Capek67
Mucić /Sermek45


9G. Liga
17.6.2021. - Mladost
Hrvoje Orešković6310
Saša Trkulja161


6B. Liga
17.6.2021. - Ponikve
Ivan Milinković66
Domagoj Penić01


5H. Liga
17.6.2021. - Ponikve
Petar Knezović66
Hrvoje Bursić33


7F. Liga
17.6.2021. - Staro Trnje
Luka Korov67
Dean Bertoncelj05


8B. Liga
16.6.2021. - Mladost
Zoran Ljubišić4710
Dea Valenta655


6D. Liga
16.6.2021. - Tenis centar Tolić
Darko Završak66
Vedran Benić44


1. Liga
16.6.2021. - Prečko
Andrej Bajić3612
Goran Kovačić6210


5A. Liga
16.6.2021. - Ravnice
Davor Posavec6410
Miro Smiljanic467


4D. Liga
16.6.2021. - kod Kutije Šibica
Saša Grgurić5710
Daniel Filipčić764


5B. Liga
16.6.2021. - Trnje
Vedran Mucić166
Tomislav Jurčić641


6A. Liga
16.6.2021. - Šalata
Luka Mandić6310
Alen Galavić167


3D. Liga
16.6.2021. - Staro Trnje
Stjepan Žitnik2610
Andrej Majdiš647


9B. Liga
16.6.2021. - Maksimir
Jakov Pavić66
Goran Katušin02


Parovi 6A. Liga
16.6.2021. - Mladost
Čaklović /Martinović67
Turkalj / Sušić16


2B. Liga
16.6.2021. - Concordia
Miroslav Mlinarić67
Ivan Leskovar26

Neodigrani susreti
GDSI Kup 2021 - Let the games begin

 

GDSI Kup može početi.
Jučer je odrađen ždrijeb, koji možete vidjeti ovdje.
 
TOP 32 igrača bili su nositelji, što znači da je 64 igrača dobilo "slučajne partnere", dok su ostali imali manje sreće i imat će priliku upoznati članove tog ekskluzivnog društva.
Put do velikog finala, do kojega je potrebno preći 6 stepenica, očekujemo krajem 9. mjeseca.
 
 
 
Prvo kolo igra se u razdoblju od 25.4. - 16.5.2021.
 
Rezultati se prijavlju na webu:
Bitno:
Ako ne uspijete odigrati svoj susret obavezno morate obavijestiti odbor igrača, inače slijedi automatska diskvalifikacija.
Ostale propozicije ovdje.
 
Za sva pitanja, javite se na Discord ili mail.
 
Sretno svima!
Objavljeno: 25.4.2021. (Danko Greiner)




Zadnje teme na forumu
Friendly match!
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
friendly
Komentari susreta
GDSI Discord
Sve i svašta


Kalendar
Prošlo:

17.06.2021 20:00, 9E. Liga, Concordia
Dejan Marendić - Ivan Mijić
17.06.2021 21:00, 1. Liga, Oranice
Andrej Bajić - Ivan Matić
Dolazi:

GDSI18.06.2021 09:00, 10B. Liga, Mladost
Mihael Trkulja - Tin Marić H2H

GDSI18.06.2021 09:00, 7B. Liga, Trnje
Mario Kelečić - Hesam Qaydi H2H

GDSI18.06.2021 09:00, 10A. Liga, San Spin
Vlatko Jakupčić - Adam Landeka H2H

GDSI18.06.2021 10:00, 5A. Liga, Staro Trnje
Damir Botić - Miro Smiljanic H2H

GDSI18.06.2021 11:00, 8D. Liga, Trnje
Tomislav Kovačev - Alen Hlevnjak H2H

GDSI18.06.2021 16:00, 7G. Liga, Trnje
Robby Bauer - Saša Smrk H2H

GDSI18.06.2021 17:00, 6C. Liga, Ravnice
Domagoj Krišković - Vinko Škunca H2H

GDSI18.06.2021 18:30, 10F. Liga, Mladost
Zvonimir Tomečak - Nino Pavičić H2H

GDSI18.06.2021 18:30, 8B. Liga, Mladost
Zoran Ljubišić - Fran Krsto Šercar H2H

GDSI18.06.2021 18:30, 8B. Liga, Mladost
Zoran Ljubišić - Fran Krsto Šercar H2H

GDSI18.06.2021 20:00, 4. Liga (ž), kod Kutije Šibica
Jasna Horvat - Veronika Kadivnik H2H

GDSI18.06.2021 20:00, 6F. Liga, Špansko
Davorin Tadić - Domagoj Karl H2H

GDSI18.06.2021 20:00, 5D. Liga, Trnje
Marko Pletikosa - Alen Crnjac H2H

GDSI19.06.2021 08:00, 10A. Liga, Maksimir
Martin Jalžabetić - Adam Landeka H2H

GDSI19.06.2021 09:00, 6A. Liga, Veternica
Robert Krajačić - Luka Mandić H2H

GDSI19.06.2021 09:00, 9A. Liga, Špansko
Josip Seidl - Marko Štefančić H2H

GDSI19.06.2021 10:00, 8D. Liga, Ponikve
Tomislav Jurašić - Jerko Perleta H2H

GDSI19.06.2021 17:00, 8B. Liga, Staro Trnje
Ivan Jović(2) - Fran Krsto Šercar H2H

GDSI19.06.2021 17:00, 2. Liga (ž), Trnje
Marina Granić - Gorana Legac H2H

GDSI19.06.2021 17:00, 6G. Liga, Trnje
Davor Šelendić - Andrej Adanić H2H

GDSI19.06.2021 17:00, 9B. Liga, Maksimir
Jakov Pavić - Andro Tasovac H2H

GDSI19.06.2021 18:00, 5C. Liga, Trnje
Miroslav Salaba - Vjekoslav Gadanac H2H

GDSI19.06.2021 18:00, 2A. Liga, Staro Trnje
Marko Habuš - Matija Kazalicki H2H

GDSI19.06.2021 18:00, 4B. Liga, Trnje
Zdravko Vučković - Domagoj Nosić H2H

GDSI19.06.2021 18:00, 8H. Liga, Trnje
Vladimir Benić - Marijan Stričević H2H

GDSI19.06.2021 19:00, 6E. Liga, Trnje
Lucijan Matanović - Aleksandar Radojčić H2H

GDSI19.06.2021 19:00, 8E. Liga, Staro Trnje
Tomislav Kranjec - Domagoj Mandić H2H

GDSI19.06.2021 19:00, 7G. Liga, Maksimir
Edin Dubinovic - Krešimir Jantoljak H2H

GDSI19.06.2021 19:00, 3B. Liga, Trnje
Petar Mlinarić - Vlado Suša H2H

GDSI19.06.2021 20:00, 5A. Liga, Trnje
Davor Posavec - Boris Muha H2H

GDSI19.06.2021 20:00, 10B. Liga, Trnje
Miroslav Knez - Jelena Pranjić H2H

GDSI20.06.2021 08:00, 9F. Liga, Mladost
Marijan Lovrinić - Saša Polojac H2H

GDSI20.06.2021 09:00, 10F. Liga, Tk Maksimir
Marko Župan - Nino Pavičić H2H

GDSI20.06.2021 10:00, 10B. Liga, Mladost
Bruno Bumbak - Mihael Trkulja H2H

GDSI20.06.2021 11:00, Parovi 4A. Liga, Trnje
Mucić /Sermek - Mačkić / Ozimec H2H

GDSI20.06.2021 17:00, 9B. Liga, Staro Trnje
Andro Tasovac - Mario Burić H2H

GDSI20.06.2021 18:00, 10A. Liga, Trnje
Agata Škunca - Adam Landeka H2H

GDSI20.06.2021 18:00, 1. Liga, Chromos Savica
Goran Kovačić - Nenad Jakšić H2H

GDSI20.06.2021 19:00, 2B. Liga, Staro Trnje
Neven Špehar - Miroslav Mlinarić H2H

GDSI20.06.2021 19:00, 7G. Liga, Maksimir
Edin Dubinovic - Saša Smrk H2H

GDSI20.06.2021 19:00, 8A. Liga, Špansko
Edi Zoričić - Alen Alić H2H

GDSI20.06.2021 19:00, 5E. Liga, Trnje
Mario Valpotić - Hrvoje Brlečić H2H

GDSI20.06.2021 20:00, 10B. Liga, Maksimir
Zlatko Vidačković - Miroslav Knez H2H

GDSI21.06.2021 08:00, 6E. Liga, Prečko
Lucijan Matanović - Denis Rački H2H

GDSI21.06.2021 17:00, 10G. Liga, Prečko
Karlo Larma - Luka Bartulović H2H

GDSI21.06.2021 17:00, 9C. Liga, Maksimir
Ante Krišto - Frane Kalcina H2H

GDSI21.06.2021 17:00, 2. Liga (ž), TK Match Dubrava
Maja Baumschabel - Andrijana Brzovic H2H

GDSI21.06.2021 20:00, 6G. Liga, Trnje
Kristian Runtas - Andrej Adanić H2H

GDSI21.06.2021 20:00, 8E. Liga, Sopot
Domagoj Šušković - Tomislav Zastavnik H2H

GDSI22.06.2021 11:00, 3B. Liga, Trnje
Antonio Kelava - Petar Mlinarić H2H

GDSI22.06.2021 16:00, 8A. Liga, Špansko
Edi Zoričić - Marko Pavić H2H

GDSI22.06.2021 19:00, 10B. Liga, Maksimir
Zlatko Vidačković - Bruno Bumbak H2H

GDSI22.06.2021 19:00, 2. Liga (ž), TK Match Dubrava
Maja Baumschabel - Marina Granić H2H

GDSI23.06.2021 17:00, 5H. Liga, Trnje
Vjenceslav Vukoja - Danko Greiner H2H

GDSI23.06.2021 17:00, 2A. Liga, Trnje
Damir Kipčić - Marko Habuš H2H

GDSI23.06.2021 18:00, 4C. Liga, Staro Trnje
Renato Knežević - Josip Juranek H2H

GDSI23.06.2021 20:00, 5A. Liga, Staro Trnje
Miro Smiljanic - Petar Matić H2H

GDSI23.06.2021 20:00, 8G. Liga, Veternica
Darko Sedak-Benčić - Srđan Hebar H2H

GDSI24.06.2021 09:00, 8B. Liga, Trnje
Dea Valenta - Fran Krsto Šercar H2H

GDSI24.06.2021 16:00, 6D. Liga, Tolić
David Hrvatin - Luka Bartolić H2H

GDSI24.06.2021 18:00, Parovi 1. Liga, Chromos
Kovačić / Habuš - Vuletić /Kipčić H2H

GDSI24.06.2021 18:00, 8A. Liga, Staro Trnje
Filip Jurić - Edi Zoričić H2H

GDSI24.06.2021 19:00, 2. Liga (ž), Maksimir
Maja Ciglar - Maja Baumschabel H2H

GDSI24.06.2021 19:00, 5H. Liga, Špansko
Danko Greiner - Petar Knezović H2H

GDSI24.06.2021 19:00, 10B. Liga, Maksimir
Bruno Bumbak - Miroslav Knez H2H

GDSI25.06.2021 18:00, 9B. Liga, Maksimir
Jakov Pavić - Saša Žugaj H2H

GDSI25.06.2021 18:00, 9H. Liga, Chromos Savica
Dario Gluvačević - Dražen Martinović H2H

GDSI25.06.2021 18:00, 9H. Liga, Chromos Savica
Dražen Martinović - Dario Gluvačević H2H

GDSI25.06.2021 19:00, 5D. Liga, Prečko
Alen Crnjac - Zlatko Antonić H2H

GDSI25.06.2021 21:00, 8G. Liga, Tenis centar Tolić
Damir Rožmarić - Srđan Hebar H2H

GDSI26.06.2021 18:00, 5C. Liga, Ponikve
Vjekoslav Gadanac - Slaven Vuletić H2H

GDSI27.06.2021 09:00, 5A. Liga, Staro Trnje
Miro Smiljanic - Boris Muha H2H

GDSI27.06.2021 18:00, 8A. Liga, Staro Trnje
Alen Alić - Filip Jurić H2H

GDSI29.06.2021 18:00, GDSI Kup, Maksimir
Tin Herenčić - Nenad Jakšić H2H

GDSI29.06.2021 18:00, 1. Liga, Chromos
Goran Kovačić - Ivan Matić H2H

GDSI30.06.2021 18:00, 2. Liga (ž), Trnje
Gorana Legac - Maja Baumschabel H2H

GDSI30.06.2021 18:00, 4C. Liga, Staro Trnje
Renato Knežević - Tin Herenčić H2H

GDSI01.07.2021 18:00, 2B. Liga, Trnje
Ivan Leskovar - Neven Špehar H2H

GDSI02.07.2021 18:00, 2B. Liga, Veternica
Ivan Leskovar - Ognjen Prelog H2H

GDSI05.07.2021 19:00, 6A. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Alen Galavić H2H

18.07.2021
Kraj sezone 2021/06-07

ATP News