Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Saša Polojac448:037:1212
2. Miroslav Knez324:232:197
3. Siniša Lelak212:217:204
4. Slaven Tomić200:412:252
5. Bojan Fabris100:22:121
6. Miroslav Pašagić100:20:121


Zadnji rezultati


9B. Liga
4.7.2020. - TK Travnjak
Siniša Lelak76
Slaven Tomić53


2A. Liga
4.7.2020. - Šalata
Janko Hranilović76
Ognjen Prelog63


2B. Liga
4.7.2020. - Trnje
Oleksandra Oliynykova66
Goran Kušec12


6G. Liga
4.7.2020. - Trnje
Marko Pletikosa67
Duško Govorko36


8C. Liga
4.7.2020. - Mladost
Ivan Vujnović66
Zvonimir Tomečak03


3A. Liga
3.7.2020. - Tk Prečko
Tino Kirin6310
Saša Stanić467


3C. Liga
3.7.2020. - Jazbina
Slaven Vuletić5610
Dario Krišković736


7G. Liga
3.7.2020. - Oranice
Ivan Renelt66
Marta Turkalj41


4B. Liga
3.7.2020. - Mladost
Stipe Rosandić66
Vjenceslav Vukoja40


7F. Liga
3.7.2020. - TK Trešnjevka
Matias Dragičević66
Davor Ivezić31


5F. Liga
3.7.2020. - Tk Građanski
Goran Grubišić266
Matej Šamanić623


2A. Liga
3.7.2020. - Trnje
Tomislav Brkljačić66
Ognjen Prelog43


8B. Liga
3.7.2020. - Maksimir
Filip Lisjak66
Boris Vranešević03


7E. Liga
3.7.2020. - Mladost
Zoran Ranogajec66
Nediljko Kovač02


5B. Liga
3.7.2020. - Trnje
Bojan Poturica66
Vedran Mihelčić23


8A. Liga
3.7.2020. - TK Movens
Damir Županić66
Maja Cerinski30


6G. Liga
3.7.2020. - Trnje
Duško Govorko66
Igor Kočiš21


7B. Liga
2.7.2020. - Chromos Savica
Mario Biškup66
Ivor Zidarić21


8D. Liga
2.7.2020. - Concordia
Mladen Hochberger66
Ivan Gjurgjan42


8C. Liga
2.7.2020. - Ravnice
Dario Brkić6110
Zvonimir Tomečak464

Neodigrani susreti
Produljenje sezone lige parova

LIGA PAROVA produžuje se do 2.3.2020. (rezultat je potrebno javiti na parovi@tenisliga.com)

Objavljeno: 28.2.2020. (Nenad Jakšić)




Zadnje teme na forumu
Friendly match!
Pimplanje
Komentari susreta
TK CROAT?
Where2Play?
Loši tereni za igru


Kalendar
Prošlo:

04.07.2020 18:00, 7G. Liga, Chromos Savica
Dejan Ljuština - Saša Zelić
Trenutno se igra:

04.07.2020 19:30, 9A. Liga, Trnje
Luka Šmalcelj - Jelena Pranjić
Dolazi:

GDSI05.07.2020 09:00, Parovi 2. Liga, Prečko
Mrzak / Bukvić - Ištvanić / Maričić H2H

GDSI05.07.2020 09:00, 8C. Liga, Maksimir
Dario Brkić - Mateo Čukman H2H

GDSI05.07.2020 10:00, 9B. Liga, Trnje
Siniša Lelak - Miroslav Pašagić H2H

GDSI05.07.2020 10:00, 6A. Liga, Staro Trnje
Mario Benčević - Mario Kelečić H2H

GDSI05.07.2020 10:00, 8H. Liga, Chromos Savica
Branislav Rubčić - Zoran Bohaček H2H

GDSI05.07.2020 11:00, 6B. Liga, Chromos
Josip Matić - Zoran Čubrilo H2H

GDSI05.07.2020 18:00, 2A. Liga, Trnje
Vladimir Vučković - Ognjen Prelog H2H

GDSI05.07.2020 18:00, 2A. Liga, Trnje
Tomislav Brkljačić - Luka Marjanović H2H

GDSI05.07.2020 18:00, 7H. Liga, Špansko
Tomislav Zastavnik - Alen Alić H2H

GDSI05.07.2020 19:00, 5H. Liga, Veternica
Ivan Turk - Miroslav Barišić H2H

GDSI05.07.2020 19:00, 5A. Liga, Maksimir
Krunoslav Lovrić - Hrvoje Brlečić H2H

GDSI05.07.2020 19:00, 8F. Liga, Trnje
Filip Gvardijan - Tomislav Polić H2H

GDSI05.07.2020 20:00, 5C. Liga, Trnje
Dražen Barić - Osvit Somek H2H

GDSI06.07.2020 09:00, 6F. Liga, Mladost
Marko Pranjić - Aleksandar Radojčić H2H

GDSI06.07.2020 18:00, 7D. Liga, TK Movens
Ivan Hrvoje Maljković - Alen Hlevnjak H2H

GDSI06.07.2020 19:00, 1. Liga, Veternica
Ivan Leskovar - Ivan Glad H2H

GDSI06.07.2020 21:00, 5E. Liga, Oranice
Ivan Labaš - Antonio Šušak H2H

GDSI07.07.2020 08:00, 4B. Liga, Mladost
Filip Pavić - Boris Muha H2H

GDSI07.07.2020 18:00, 8A. Liga, TK Movens
Damir Jurić - Maja Cerinski H2H

GDSI07.07.2020 18:00, 5D. Liga, Trnje
Marin Knezović - Dalibor Poplaša H2H

GDSI07.07.2020 18:00, 8F. Liga, Tolić
Filip Gvardijan - Goran Katušin H2H

GDSI07.07.2020 18:00, PRIJATELJSKA, TK Movens
Drago Veselčić - Goran Šimunović H2H

GDSI07.07.2020 18:00, 3A. Liga, Maksimir
Tino Kirin - Neven Horvatić H2H

GDSI07.07.2020 18:00, 5E. Liga, Chromos
Marko Sirovec - Ivan Labaš H2H

GDSI07.07.2020 18:30, 6H. Liga, Ravnice
Miroslav Salaba - Karlo Fantoni H2H

GDSI07.07.2020 19:00, 6C. Liga, Chromos
Marko Đurković - Domagoj Krišković H2H

GDSI07.07.2020 19:00, 5H. Liga, Maksimir
Hrvoje Kralj - Miroslav Barišić H2H

GDSI07.07.2020 20:00, 2B. Liga, Prince
Vedran Fak - Oleksandra Oliynykova H2H

GDSI08.07.2020 17:00, 4C. Liga, Trnje
Tin Herenčić - Danko Greiner H2H

GDSI08.07.2020 18:00, 8D. Liga, Veternica
Krešimir Viduka - Mladen Hochberger H2H

GDSI08.07.2020 18:00, 1. Liga, Oranice
Ivan Glad - Goran Kovačić H2H

GDSI08.07.2020 19:00, 7C. Liga, Top Spin
Alen Galavić - Ante Sentić H2H

GDSI08.07.2020 20:00, 7B. Liga, Mladost
Dražen Martinović - Matej Kuraja H2H

GDSI08.07.2020 20:00, 1. Liga, Trnje
Luka Dobrović - Marko Habuš H2H

GDSI09.07.2020 18:00, 5G. Liga, kod Kutije Šibica
Andrej Adanić - Ivan Rotim H2H

GDSI09.07.2020 18:00, 4C. Liga, Mladost
Gorki Bratim - Tin Herenčić H2H

GDSI09.07.2020 18:00, 5H. Liga, Veternica
Mate Pešić - Hrvoje Kralj H2H

GDSI09.07.2020 19:30, 1. Liga, Chromos Savica
Ivan Leskovar - Goran Kovačić H2H

GDSI09.07.2020 20:00, 5H. Liga, Veternica
Tihomir Smuđ - Miroslav Barišić H2H

GDSI10.07.2020 18:00, 1. Liga, Ponikve
Marko Habuš - Ivan Glad H2H

GDSI10.07.2020 18:00, 5C. Liga, Trnje
Osvit Somek - Josip Juranek H2H

GDSI10.07.2020 19:00, 3A. Liga, Tk Prečko
Tino Kirin - Neven Špehar H2H

GDSI10.07.2020 19:00, 6H. Liga, Oranice
Marin Popović - Petar Matić H2H

Administracija15.7.2020.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

15.07.2020
Kraj sezone 2020/06-07

ATP News