Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Gorki Bratim336:232:219
2. Tomislav Trtanj325:232:257
3. Filip Pavić412:625:436
4. Ivan Soldo224:121:96
5. Renato Knežević402:831:434


Zadnji rezultati


4B. Liga
27.2.2020. - Mladost
Tomislav Trtanj66
Filip Pavić31


5H. Liga
27.2.2020. - Špansko
Antonio Šušak6510
Tibor Sekulić473


5E. Liga
26.2.2020. - Top Spin
Matej Šamanić66
Lovre Botica22


3C. Liga
26.2.2020. - Špansko
Stipe Rosandić66
Edo Krmpotić14


5B. Liga
26.2.2020. - Triumph
Dražen Barić6610
Neven Vidmar732


1. Liga
26.2.2020. - Ponikve
Ivan Glad66
Vladimir Vučković44


6G. Liga
26.2.2020. - Ponikve
Josip Matić76
Ante Sentić54


2B. Liga
26.2.2020. - Trnje
Tino Kirin76
Goran Russo64


2B. Liga
26.2.2020. - Prečko
Mislav Pukljak67
Bruno Lukić26


6F. Liga
26.2.2020. - Špansko
Matias Dragičević66
Sandro Salopek03


7B. Liga
26.2.2020. - Top Spin
Filip Badanjak66
Dario Brkić22


7G. Liga
25.2.2020. - Oranice
Nediljko Kovač6410
Luka Filipović261


6A. Liga
25.2.2020. - Oranice
Hrvoje Špes76
Krunoslav Šimić54


3A. Liga
25.2.2020. - Ponikve
Dražen Malbašić66
Danijel Sočanac12


5G. Liga
25.2.2020. - Top Spin
Miroslav Barišić66
Franjo Sakmardi23


1. Liga
25.2.2020. - Mala Šalata
Kristijan Petrinić67
Vladimir Vučković26


4B. Liga
25.2.2020. - TK Špansko
Gorki Bratim266
Renato Knežević632


5H. Liga
25.2.2020. - Ponikve
Mate Pešić66
Moris Čavić03


7F. Liga
25.2.2020. - Ponikve
Jerko Perleta66
Krešimir Viduka33


4D. Liga
25.2.2020. - Ponikve
Miroslav Katičić77
Ivan Milinković65

Neodigrani susreti
Kraj sezone 2019/07-08

Čestitke pobjednicima liga:

1. Liga: Ivan Glad *
2A. Liga: Goran Kovačić
2B. Liga: Mario Sermek
3A. Liga: Ivan Cerinski
3B. Liga: Ivan Fiket
3C. Liga: Tihomir Turković
3D. Liga: Saša Šter
4A. Liga: Neven Špehar
4B. Liga: Stipe Rosandić
4C. Liga: Neven Horvatić
4D. Liga: Dejan Fabris
5A. Liga: Nenad Kocmur
5B. Liga: Bruno Lukić
5C. Liga: Dominko Blažević
5D. Liga: Vlado Suša
5E. Liga: Osvit Somek
5F. Liga: Danijel Sočanac
5G. Liga: Miran Vučina
5H. Liga: Petar Mlinarić
6A. Liga: Renato Knežević
6B. Liga: Ivan Petrak
6C. Liga: Moris Čavić
6D. Liga: Goran Grubišić
6E. Liga: Krešimir Jantoljak
6F. Liga: Ivo Petković
6G. Liga: Mario Valpotić
6H. Liga: Luka Bartolić
 
7A. Liga: Davor Petanjek
7B. Liga: Kristian Runtas
7C. Liga: Marko Mlinarić
7D. Liga: Domagoj Krišković
7E. Liga: Saša Marković
7F. Liga: Luka Božić
7G. Liga: Marko Đurković
7H. Liga: Hesam Qaydi
8A. Liga: Karlo Fantoni
8B. Liga: Mario Šoštarić
8C. Liga: Luka Hrabrić
8D. Liga: Tihomir Smuđ
8E. Liga: Domagoj Kriskovic
8F. Liga: Josip Seidl
8G. Liga: Mateja Antolković

* - prvi puta osvajanje 1. lige

A i čestitke Čiliću na ulasku u 1/8 finala na US Openu.

Rekapitulacija sezone 2019/07-08 :
Broj liga: 42 
Nastupalo igrača: 215
Raspored je napravjen za 445 susreta, odigrano 371 (83,37%).
Dodjeljeni bodovi za neodigrane susrete: 54 
Neodigrani susreti, bez dodjele bodova: 20 
Najbrži reket: Saša Polojac 
 
Evo malo grafova za ljubitelje statistike.
 
Nove lige su napravljene,  obavezno pošaljite mail igračime svoje lige i sretno svima!
 
 

 

Objavljeno: 31.8.2019. (Danko Greiner)




Zadnje teme na forumu
Friendly match!
LAST MINUTE MATCH
Preuzimanje termina
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
Tražim suigrača za parove
friendly match


Kalendar
Prošlo:

27.02.2020 12:00, 5H. Liga, Špansko
Tibor Sekulić - Antonio Šušak
Trenutno se igra:

27.02.2020 17:00, 2A. Liga, Ponikve
Marko Periša - Luka Marjanović
Dolazi:

GDSI27.02.2020 20:00, 5D. Liga, Triumph
Dalibor Poplaša - Bojan Poturica H2H

GDSI27.02.2020 21:00, Parovi 1. Liga, Oranice
Fiket / Petrinić - Kovačić /Lautar H2H

GDSI27.02.2020 21:00, 7A. Liga, Top Spin
Domagoj Kenda - Jelena Pranjić H2H

GDSI27.02.2020 21:00, 5G. Liga, Oranice
Miroslav Barišić - Marko Kožul H2H

GDSI27.02.2020 21:00, 7A. Liga, Triumph
Mario Zadravec - Marko Pavić H2H

GDSI27.02.2020 21:00, Parovi 6. Liga, Špansko
Čaklović /Martinović - Popović / Biškup H2H

GDSI27.02.2020 21:30, 5A. Liga, Sesvete
Vedran Mihelčić - Denis Ištvanić H2H

Administracija28.2.2020.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI28.02.2020 09:00, 6H. Liga, Ponikve
Marin Petrić - Robert Lujo H2H

GDSI28.02.2020 10:00, 6A. Liga, Špansko
Domagoj Kriskovic - Drago Veselčić H2H

GDSI28.02.2020 11:00, 4C. Liga, Mladost
Nenad Kocmur - Šimun Rotim H2H

GDSI28.02.2020 14:00, 5E. Liga, Ponikve
Darko Završak - Aleksandar Radojčić H2H

GDSI28.02.2020 19:00, 6G. Liga, Špansko
Ivan Hrvoje Maljković - Ante Sentić H2H

GDSI28.02.2020 19:00, 7A. Liga, Triumph
Marko Pavić - Davor Kubović H2H

GDSI28.02.2020 20:00, 5H. Liga, Ponikve
Miran Ribarić - Mate Pešić H2H

GDSI28.02.2020 21:00, 3C. Liga, Oranice
Deni Tomljanović - Vlado Suša H2H

GDSI29.02.2020 09:00, 6C. Liga, Ponikve
Josip Seidl - Tomislav Zastavnik H2H

GDSI29.02.2020 09:30, 6C. Liga, TK Movens
Krunoslav Lovrić - Domagoj Ivanković H2H

GDSI29.02.2020 10:00, 7A. Liga, Chromos
Mario Zadravec - Domagoj Kenda H2H

GDSI29.02.2020 10:00, 6B. Liga, Ponikve
Mario Kelečić - Karlo Fantoni H2H

GDSI29.02.2020 12:00, 6E. Liga, Špansko
Marko Mlinarić - Vjekoslav Gadanac H2H

GDSI29.02.2020 13:00, 7B. Liga, Top Spin
Ivana Bergam - Božidar Sorić H2H

GDSI29.02.2020 13:00, Parovi 1. Liga, Oranice
Katičić / Rizvan - Kovačić /Lautar H2H

GDSI29.02.2020 13:00, 2B. Liga, Oranice
Mislav Pukljak - Tino Kirin H2H

GDSI29.02.2020 13:00, 3C. Liga, Oranice
Stipe Rosandić - Vlado Suša H2H

GDSI29.02.2020 14:00, 6G. Liga, Špansko
Ivan Hrvoje Maljković - Ivo Petković H2H

GDSI29.02.2020 16:00, 6D. Liga, Top Spin
Zoran Bohaček - Davorin Pančić H2H

GDSI29.02.2020 17:00, 6H. Liga, Oranice
Marin Petrić - Marta Turkalj H2H

GDSI29.02.2020 17:00, 5D. Liga, Trnje
Ivan Šagud - Dalibor Poplaša H2H

GDSI29.02.2020 18:00, 7A. Liga, TK Movens
Bojan Grgić - Mario Zadravec H2H

GDSI29.02.2020 18:00, 3D. Liga, Top Spin
Ivan Fiket - Hrvoje Brlečić H2H

GDSI29.02.2020 18:00, 5H. Liga, Špansko
Miran Ribarić - Antonio Šušak H2H

GDSI29.02.2020 19:00, 5A. Liga, Trnje
Vjenceslav Vukoja - Domagoj Sesar H2H

Administracija29.2.2020.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

GDSI01.03.2020 09:00, 6A. Liga, Ponikve
Hrvoje Špes - Bruno Kodba H2H

GDSI01.03.2020 09:00, 5B. Liga, Top Spin
Borna Micelli - Duško Govorko H2H

GDSI01.03.2020 11:00, 6B. Liga, Ponikve
Karlo Fantoni - Damir Kecko H2H

GDSI01.03.2020 11:00, 5B. Liga, Chromos Savica
Neven Vidmar - Dražen Zrno H2H

GDSI01.03.2020 12:00, 6E. Liga, Špansko
Vjekoslav Gadanac - Karlo Čičić H2H

GDSI01.03.2020 13:00, 1. Liga, Top Spin
Vladimir Vučković - Michael Stebbings H2H

GDSI01.03.2020 13:00, 8C. Liga, kod Kutije Šibica
Vedran Belamarić - Marijan Lovrinić H2H

GDSI01.03.2020 14:00, 6A. Liga, Špansko
Krunoslav Šimić - Robby Bauer H2H

GDSI01.03.2020 15:00, Parovi 1. Liga, Oranice
Katičić / Ivcic - Kovačić /Lautar H2H

GDSI01.03.2020 15:00, 4C. Liga, Trnje
Ivan Matić - Šimun Rotim H2H

GDSI01.03.2020 16:00, 5F. Liga, Špansko
Mate Batinić - Luka Božić H2H

GDSI01.03.2020 17:00, 6B. Liga, Oranice
Mario Kelečić - Anita Dananić H2H

GDSI01.03.2020 17:00, 5D. Liga, Trnje
Bojan Poturica - David Bišić H2H

GDSI01.03.2020 18:00, 6C. Liga, kod Kutije Šibica
Davorin Tadić - Domagoj Ivanković H2H

GDSI01.03.2020 19:00, 2A. Liga, Top Spin
Goran Kušec - Matej Župan H2H

GDSI01.03.2020 19:00, 4D. Liga, Ponikve
Fran Mirtl - Ivan Milinković H2H

GDSI01.03.2020 20:00, 5F. Liga, Špansko
Marko Tutek - Ivan Horvat H2H

31.03.2020
Kraj sezone 2020/03

ATP News