|
Tablice
|
|
Sezona:
|
|
|
Liga:
|
|
|
|
|
Zadnji rezultati
|
|
|
|
|
|
Oldies but Goldies GDSI Trophy - rezultati i fotografije |
Završilo je prvo izdanje veteranske GDSI inačice - Oldies but Goldies GDSI Trophy... po prekrasnom, čak štoviše sparnom vremenu, iskusni takmaci borili su se za prestižni trofej... Marko Lautar postaje po prvi put pobjednik, dok Danko Gazda Greiner i Tomislav Kovačićek svoja imena dodaju na vječnu listu GDSI pobjednika&finalista... Hvala svima na sudjelovanju, te posebne čestitke pobjednicima i finalistima... Hvala kolegama s TK Winnera (Goranu, Mrvi i Zebi) koji su se pobrinuli da su nam u svakom trenutku budu pri ruci te su nas obilno nahranili, te djevojčici Maji, koja je sve sudionike turnira darivala promotivnim artiklima... :-)
Rezultate možete vidjeti dolje, a fotke s turnira na našoj fejsbuk stranici...
ear47mtete000082EAFB7Adankogr_tenisligaPostPostContent508BDB1E-8192-4147-B0E8-0A47475EC2D3 | Objavljeno: 28.5.2018. (Kris Lazar) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kalendar
|
|
Prošlo:
17.04.2024 18:00, 10G. Liga, Concordia Filip Sakač - Mihovil Magdic 17.04.2024 21:00, 6F. Liga, Oranice Mario Mojsinović - Krunoslav Lovrić Dolazi:
| 18.04.2024 16:00, Parovi 3A. Liga, Mladost Turkalj / Govorko - Penić / Klenkar H2H |
| 18.04.2024 17:00, 1. Liga, Ponikve Antonio Salopek - Neven Špehar H2H |
| 18.04.2024 17:30, 5G. Liga, Chromos Ivor Gavrilović - Filip Herljević H2H |
| 18.04.2024 18:00, 4C. Liga, Tenis centar Tolić Marko Sirovec - Marko Galić H2H |
| 18.04.2024 18:00, 11E. Liga, Ravnice Damir Jurić - Domagoj Eklić H2H |
| 18.04.2024 18:00, 6C. Liga, Ponikve Vlaho Stanišić - Marko Ferek H2H |
| 18.04.2024 18:30, 5D. Liga, Staro Trnje Miroslav Pinkas - Ivan Tomulić H2H |
| 19.04.2024 11:00, 3A. Liga, Trnje Marin Rađa - Alen Ontl H2H |
| 19.04.2024 15:30, 8E. Liga, Trnje Aleksandar Krstev - Igor Tvrtković H2H |
| 19.04.2024 17:00, 11D. Liga, Trnje David Pruša - Darko Bišćan H2H |
| 19.04.2024 17:00, 7G. Liga, Concordia Luka Švastec - Luka Vlašić H2H |
| 19.04.2024 18:00, 11A. Liga, Staro Trnje Danijel Mutak - Antun Milišić H2H |
| 19.04.2024 18:00, 10B. Liga, TK Maja Marcel Ivančić - Saša Bajić H2H |
| 19.04.2024 18:00, 10H. Liga, Tk Prečko Josip Seidl - Dražen Martinović H2H |
| 19.04.2024 18:00, 7A. Liga, Trnje Karlo Kovačević - Fran Mataga H2H |
| 19.04.2024 18:00, 9D. Liga, Maksimir Duje Lozić - Marko Erceg H2H |
| 19.04.2024 18:00, 9G. Liga, Staro Trnje Bartol Žic - Damir Pirić H2H |
| 19.04.2024 18:00, 6H. Liga, Trnje Bruno Fičur - Zoran Sladoljev H2H |
| 19.04.2024 19:00, 8D. Liga, Trnje Patrik Pokrivka - Tomislav Maraković H2H |
| 19.04.2024 20:00, 6E. Liga, Staro Trnje Vedran Babić - Matej Luburić H2H |
| 19.04.2024 20:00, 10D. Liga, Trnje Robert Bogut - Luka Šmalcelj H2H |
| 20.04.2024 08:00, 7E. Liga, Staro Trnje Robby Bauer - Naomi Munitic H2H |
| 20.04.2024 09:00, 7A. Liga, Tenis centar Tolić Andrija Špoljar - Ivan Rezić H2H |
| 20.04.2024 09:00, 6G. Liga, Staro Trnje Sven Hojski - Matija Sivec H2H |
| 20.04.2024 10:00, 8H. Liga, Špansko Filip Pažanin - Josip Tošić H2H |
| 20.04.2024 11:00, 6E. Liga, Trnje Hrvoje Brlečić - Matej Luburić H2H |
| 20.04.2024 12:00, 3D. Liga, Top Spin Kristijan Matijašević - Marko Lautar H2H |
| 20.04.2024 15:00, 6F. Liga, Oranice Krunoslav Lovrić - Krešimir Jantoljak H2H |
| 20.04.2024 15:00, 9D. Liga, Ponikve Tihomir Maršić - Vedran Ćatić H2H |
| 20.04.2024 17:00, 8G. Liga, Concordia Ivan Sobota - Alen Alić H2H |
| 20.04.2024 17:00, 7B. Liga, Chromos Savica Bruno Bauer - Luka Bartulović H2H |
| 20.04.2024 18:00, 10C. Liga, Oranice Marijan Lovrinić - Toma Majić H2H |
| 21.04.2024 08:00, 5H. Liga, TK Travnjak Ivan Lekšić - Tomislav Špiljak H2H |
| 21.04.2024 10:30, 5D. Liga, Staro Trnje Miroslav Pinkas - Ivan Prgomet H2H |
| 21.04.2024 16:00, 7H. Liga, Špansko Marin Sorić - Nino Pavičić H2H |
| 21.04.2024 18:00, 10H. Liga, San Spin Dino Rakipović - Andrej Kalea H2H |
| 21.04.2024 19:00, 6A. Liga, Ponikve Andrej Adanić - Josip Šimić H2H |
| 22.04.2024 17:30, 4C. Liga, Tenis centar Tolić Marko Sirovec - Goran Tišljarić H2H |
| 22.04.2024 19:00, 5G. Liga, Tenis centar Tolić Filip Herljević - Slaven Bušić H2H |
| 22.04.2024 19:00, 5H. Liga, Ponikve Robert Krajačić - Lovre Šarlija H2H |
| 22.04.2024 20:00, 5A. Liga, Mala Šalata Lordan Hristov - Domagoj Penić H2H |
| 23.04.2024 18:00, 4A. Liga, Ponikve Gorki Bratim - Mateo Perković H2H |
| 23.04.2024 18:00, 10G. Liga, Top Spin Alan Legin - Dorian Tepić H2H |
| 23.04.2024 18:30, 9G. Liga, Staro Trnje Tomislav Kranjec - Josip Režek H2H |
| 24.04.2024 17:00, 5G. Liga, Trnje Danko Greiner - Ivor Gavrilović H2H |
| 25.04.2024 16:00, 6G. Liga, Mladost Marta Turkalj - Matija Sivec H2H |
| 25.04.2024 17:30, 5G. Liga, Chromos Ivor Gavrilović - Goran Ivišić H2H |
| 25.04.2024 18:00, 4C. Liga, Tenis centar Tolić Marko Sirovec - Marin Galić H2H |
| 25.04.2024 19:00, 4D. Liga, Maksimir Juraj Radanović - Dominko Blažević H2H |
| 25.04.2024 20:00, 9G. Liga, Concordia Bartol Žic - Tomislav Kranjec H2H |
| 27.4.2024. Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta |
| 29.04.2024 19:00, 5H. Liga, Ponikve Robert Krajačić - Hrvoje Bursić H2H |
| 30.4.2024. ZADNJI DAN SEZONE - Ne igraju se susreti - Rade se nove lige za sljedeću sezonu |
30.04.2024 Kraj sezone 2024/04
| 04.05.2024 GDSI Challenger 2024 Više... |
|
|
|
|
|
|
|