Prijava

GDSI
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Luka Dobrović448:036:912
2. Darko Završak436:318:27**10
3. Zdravko Vučković437:331:2310
4. Osvit Somek412:616:376
5. Danko Greiner313:428:245
6. Kris Lazar100:23:121

** Bolji u međusobnom susretu



Zadnji rezultati


4C. Liga
24.9.2018. - Chromos Savica
Luka Dobrović66
Darko Završak00


5E. Liga
24.9.2018. - Chromos Savica
Kristian Runtas76
Andrej Kalea63


6C. Liga
24.9.2018. - Concordia
Jurica Lušić66
Matija Dukić01


7C. Liga
24.9.2018. - Chromos
Damir Županić66
Antonio Šušak44


5G. Liga
23.9.2018. - Trnje
Miroslav Salaba66
Domagoj Zlački32


5D. Liga
23.9.2018. - Ponikve
Dražen Barić66
Ivan Milinković43


7C. Liga
23.9.2018. - Trnje
Tomislav Kranjec67
Alen Bejuk35


Parovi 5. Liga
23.9.2018. - Trnje
Somek / Bračić76
Čaklović /Martinović53


Parovi 4. Liga
23.9.2018. - Veternica
Brkljačić / Vučković66
Gugić / Jantoljak20


Parovi 3. Liga
23.9.2018. - Trnje
Ištvanić / Maričić666
Crljenica / Fiket174


6G. Liga
23.9.2018. - Veternica
Mario Biškup76
Alen Alić51


4B. Liga
23.9.2018. - TK Terra (Veslačka)
Danijel Ćosić66
Marin Popović40


7H. Liga
23.9.2018. - Ravnice
Ivan Barbić66
Miroslav Pašagić00


4D. Liga
23.9.2018. - Chromos
Marko Gračak76
Tomislav Jurčić51


6D. Liga
23.9.2018. - Špansko
Matko Perharić66
Dino Rakipović21


4A. Liga
23.9.2018. - Maksimir
Igor Zjakić66
Dalibor Poplaša33


8C. Liga
23.9.2018. - Maksimir
Filip Diab617
Domagoj Kolonić366


5B. Liga
23.9.2018. - Mladost
Marko Pletikosa606
Tomislav Konjar261


Parovi 6. Liga
23.9.2018. - TK Terra (Veslačka)
Polonijo / Biškup66
Adanić / Širanović31


6H. Liga
23.9.2018. - Oranice
Dean Bertoncelj66
Branislav Rubčić03

Neodigrani susreti
GDSI Team Cup 2016 - Pravila

Sudjelovanje

U GDSI Team Cupu u sezoni 2016. mogu nastupati igrači koji su odigrali najmanje petnaest (15) susreta u pojedinačnoj konkurenciji, a koji im se broje za renking listu (aktualni renking na dan 1.3.2016.). Natjecanje je ograničeno na najviše šesnaest (16) ekipa.   

 

Sastavljanje ekipa

Svaka ekipa mora prijaviti minimalno četiri (4) igrača, a može prijaviti najviše osam (8) igrača.

Igrači se u skladu sa svojim renkingom na dan 1.3.2016. prijavljuju po jakosnim pločama na sljedeći način:

igrač s renkingom od

  • 1.-20. mjesta može igrati samo prvu ploču;
  • 21.-40. mjesta može igrati prvu ili drugu ploču;
  • 41.-60. mjesta može igrati prvu, drugu ili treću ploču; i
  • 61. na niže može igrati bilo koju ploču.

Renking na dan 1.3.2016. fiksan je za cijelu sezonu 2016. odnosno nema promjena bez obzira na napredovanje/nazadovanje pojedinog igrača u renkingu.

Svaka ekipa ima kapetana ekipe koji predstavlja ekipu te komunicira s kapetanom protivničke ekipe i voditeljima natjecanja.

 

Prijava ekipa

Prijave su otvorene do 15. ožujka 2016. Početak natjecanja je 1. travnja.

Nositelji natjecanja se postavljaju na način da se zbrajaju bodovi višerangiranog igrača po pojedinoj ploči na dan 1.3.2016.

Prijavom sudjelovanja u GDSI Team Cupu ekipe prihvaćaju pravila natjecanja.

 

Odigravanje susreta

Svaka ekipa igra četiri (4) pojedinačna susreta i jedan (1) susret parova, s time da svaki igrač ekipe može odigrati samo jedan pojedinačni susret.

Svi igrači mogu igrati parove.

Kolom se smatraju susreti cijele ekipe, odnosno prvo kolo, četvrtfinale, polufinale i finale.

Kapetani ekipa organizatoru natjecanja prijavljuju igrače po pojedinim pločama pet (5) dana prije datuma odigravanja pojedinog susreta ili više susreta, ako se igraju u istom danu.

U slučaju ozljede ili nemogućnosti igranja nekog od igrača nakon prijave za pojedini susret, igrača može zamijeniti neki od igrača koji po pravilima može igrati na toj ploči. U takvim situacijama kapetan ekipe mora obavezno obavijestiti kapetana suprotne ekipe i dobiti suglasnost voditelja natjecanja za odobrenje zamjene.

 

Raspored odigravanja susreta:

Ovisno o broju prijavljenih ekipa za 2016. raspored će biti objavljen nakon zaključivanja prijava.

 

Kontakt i regularnost natjecanja

Sva pitanja vezana uz samo natjecanje kapetani ekipa mogu poslati na sljedeću e-mail adresu: gdsiteamcup@tenisliga.com

Voditelji natjecanja, i po potrebi odbor, prate regularnost natjecanja. U slučaju nepridržavanja pravila, voditelji natjecanja mogu sankcionirati i/ili suspendirati ekipu iz daljnjeg natjecanja.

 

Ostalo

Cilj natjecanja je razvijanje timskog duha, stoga potičemo ekipe da pokušaju organizirati što više susreta u jednom danu i na jednoj lokaciji.

Ekipe nakon ispadanja, ekipe mogu nastaviti natjecanje u razigravanju. Utješno finale bit će na rasporedu istog dana kad i finale glavnog natjecanja.

Kako bismo natjecanja učinili zanimljivijim, svaka će ekipa uplatiti kotizaciju u iznosu od 150,00 kn (detalji o uplati slijedi kapetanima ekipa na e-mail nakon prijava). Iznos ide u nagradni fond za finaliste, koji će isti podijeliti po dogovoru. 

Objavljeno: 4.2.2016. (Danko Greiner)


Zadnje teme na forumu
Friendly match!
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
Sve i svašta
frendli meč
Drugovi pomagajte
Preuzimanje termina


Kalendar

Trenutno se igra:

24.09.2018 19:30, Parovi 2. Liga, Chromos
Hercigonja / Ozimec - Franov / Turkalj
24.09.2018 20:00, 6E. Liga, TK Travnjak
Stipan Mikulić - Patrik Juzbašić
Dolazi:

GDSI24.09.2018 21:00, 5G. Liga, Špansko
Daniel Verbanac - Domagoj Zlački H2H

GDSI24.09.2018 21:00, 5H. Liga, Mladost
Andrej Adanić - Ivo Petković H2H

GDSI25.09.2018 11:00, 2A. Liga, TK Terra (Veslačka)
Tino Kirin - Vjekoslav Marčinko H2H

GDSI25.09.2018 16:00, 7F. Liga, Rudeš
Tin Sivec - Filip Lisjak H2H

GDSI25.09.2018 17:00, 6E. Liga, Ravnice
Patrik Juzbašić - Marin Knezović H2H

GDSI25.09.2018 17:30, 8B. Liga, Tenis centar Tolić
Stipo Kavelj - Domagoj Bulat H2H

GDSI25.09.2018 18:00, 4B. Liga, Mladost
Marin Popović - Ivan Soldo H2H

GDSI25.09.2018 18:00, 7G. Liga, Ravnice
Kruno Bukovec - Zvonimir Tomečak H2H

GDSI25.09.2018 18:00, 4D. Liga, TK Travnjak
Bojan Poturica - Igor Gojmerac H2H

GDSI25.09.2018 20:00, 7E. Liga, Špansko
Mate Batinić - Dario Liker H2H

GDSI25.09.2018 20:30, 5F. Liga, Trnje
Hrvoje Bursić - Dražen Zrno H2H

GDSI25.09.2018 21:00, 2B. Liga, Oranice
Zeljko Samodol - Marko Habuš H2H

GDSI26.09.2018 09:00, Parovi 7. Liga, Trnje
Rosandić / Pranjić - Šimić / Popović H2H

GDSI26.09.2018 11:00, 2A. Liga, TK Terra (Veslačka)
Aron Thompson - Tino Kirin H2H

GDSI26.09.2018 15:00, 7H. Liga, Prečko
Ivan Barbić - Marko Luč H2H

GDSI26.09.2018 16:00, 6H. Liga, Chromos
Krešimir Viduka - Filip Jagar H2H

GDSI26.09.2018 17:00, 3A. Liga, Tenis centar Tolić
Fran Mirtl - Ivan Cerinski H2H

GDSI26.09.2018 17:00, 5A. Liga, Chromos
Anita Dananić - Nikša Konjevod H2H

GDSI26.09.2018 17:00, 8C. Liga, TK Travnjak
Božo Kelić - Željko Pivalica H2H

GDSI26.09.2018 17:00, 4C. Liga, Trnje
Darko Završak - Danko Greiner H2H

GDSI26.09.2018 20:00, 5H. Liga, Oranice
Ante Sentić - Ivo Petković H2H

GDSI26.09.2018 20:00, Parovi 1. Liga, Ravnice
Jakšić /Grubišić - Kovačić /Lautar H2H

GDSI26.09.2018 20:00, 8D. Liga, Oranice
Dragan Čičak - Maja Cerinski H2H

GDSI26.09.2018 21:00, Parovi 2. Liga, Špansko
Franov / Turkalj - Marković /Vidović H2H

GDSI27.09.2018 17:00, 8C. Liga, TK Travnjak
Božo Kelić - Marija Skeleđić H2H

GDSI27.09.2018 17:00, Parovi 7. Liga, Mladost
Rotim / Rotim - Šimić / Popović H2H

GDSI27.09.2018 18:00, 2B. Liga, Špansko
Goran Kovačić - Zeljko Samodol H2H

GDSI27.09.2018 19:00, Parovi 5. Liga, Veternica
Lušić /Pavlin - Horvatić / Vukoja H2H

GDSI27.09.2018 19:00, 5G. Liga, Šalata
Miroslav Salaba - Daniel Verbanac H2H

GDSI27.09.2018 19:00, 6B. Liga, Top Spin
Ivan Bračić - Filip Curcic H2H

GDSI27.09.2018 20:00, 7E. Liga, Mladost
Mate Batinić - Neven Đekić H2H

GDSI27.09.2018 20:00, 5B. Liga, Trnje
Hrvoje Brlečić - Saša Marković H2H

GDSI27.09.2018 20:00, 4D. Liga, TK Winner
Marko Gračak - Ivan Vukoja H2H

GDSI27.09.2018 20:30, 2B. Liga, Trnje
Marko Habuš - Dario Krišković H2H

GDSI27.09.2018 21:00, 3B. Liga, TK Travnjak
Tomislav Brkljačić - Karlo Biščan H2H

Administracija28.9.2018.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI28.09.2018 16:00, 3D. Liga, Mladost
Zoran Burić - Boris Bernik H2H

GDSI28.09.2018 17:00, 4D. Liga, TK Travnjak
Tomislav Jurčić - Bojan Poturica H2H

GDSI28.09.2018 17:00, 5B. Liga, Trnje
Petar Mlinarić - Hrvoje Brlečić H2H

GDSI28.09.2018 18:00, 2B. Liga, Trnje
Dario Krišković - Zeljko Samodol H2H

GDSI28.09.2018 20:00, 7E. Liga, kod Kutije Šibica
Mate Batinić - Filip Badanjak H2H

GDSI29.09.2018 12:00, 4D. Liga, Maksimir
Franjo Sakmardi - Igor Gojmerac H2H

GDSI29.09.2018 14:00, 4D. Liga, Maksimir
Igor Gojmerac - Marko Gračak H2H

GDSI29.09.2018 18:00, 6E. Liga, Trnje
Marin Knezović - Vid Tomljenović H2H

GDSI29.09.2018 18:00, Parovi 5. Liga, Veternica
Lušić /Pavlin - Čaklović /Martinović H2H

Administracija30.9.2018.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI30.09.2018 10:00, 5B. Liga, Trnje
Marko Pletikosa - Petar Mlinarić H2H

GDSI30.09.2018 12:00, 3B. Liga, TK Travnjak
Damir Paulić - Dejan Fabris H2H

GDSI30.09.2018 15:00, 4D. Liga, TK Travnjak
Bojan Poturica - Ivan Vukoja H2H

GDSI30.09.2018 15:00, 2B. Liga, Trnje
Marko Lautar - Goran Kovačić H2H

GDSI30.09.2018 17:00, 8C. Liga, Ponikve
Domagoj Kolonić - Saša Bajić H2H

GDSI30.09.2018 17:00, Parovi 7. Liga, TK Terra (Veslačka)
Šimić / Popović - Čuljak / Ciganović H2H

Administracija30.9.2018.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

31.10.2018
Kraj sezone 2018/10

ATP News

Barty ponovno bolja od Konte, Mugur...
Finale Davis Cupa na zemljanom igra...
Vandeweghe predala u trećem setu, V...
Čilić i Ćorić zadržali prošlotjedne...
Dodig i Pavić pripremaju se za fina...
Loša forma se nastavlja, Jana Fett ...
Pliškova svladala pobjednicu US Ope...
Simon uvjerljiv, Bachinger šokirao ...
Europa dominira na Laver Cupu, Đoko...
Čehinja slavila nakon velike borbe,...