Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Marko Kožul224:024:76
2. Lovre Botica112:18:93
3. A. Radojčić201:412:202
4. Marko Pletikosa100:24:121
5. Franjo Sakmardi000:00:00


Zadnji rezultati


Parovi 6. Liga
9.12.2019. - Rudeš
Lažnjak / Prgomet67
Šagud / Lijović25


Parovi 4. Liga
9.12.2019. - Špansko
Horvatić / Vukoja67
Završak /Završak35


6B. Liga
9.12.2019. - Ponikve
Dražen Barić66
Muhamed Lulak02


5D. Liga
9.12.2019. - Ponikve
Gorki Bratim76
Karlo Čičić51


6G. Liga
9.12.2019. - Trnje
Tihomir Smuđ66
Igor Čuk01


4D. Liga
9.12.2019. - Trnje
Mario Valpotić626
Slaven Bušić364


6H. Liga
8.12.2019. - Trnje
Ivan Rezić66
Mario Kelečić23


5D. Liga
8.12.2019. - Top Spin
Marijan Gotić5611
Branko Obradov729


5C. Liga
8.12.2019. - Trnje
Mate Batinić626
Damir Nazor364


4A. Liga
8.12.2019. - Špansko
Marko Periša66
Vjenceslav Vukoja41


Parovi 1. Liga
8.12.2019. - Veslačka
Šenjug /Bosnar367
Mačkić / Hercigonja645


6H. Liga
8.12.2019. - Trnje
Filip Pavić66
Alen Hlevnjak00


8A. Liga
8.12.2019. - Ravnice
Darko Pavić66
Dario Brkić43


8C. Liga
8.12.2019. - kod Kutije Šibica
Zvonimir Cvrtila7510
Saša Smrk675


7F. Liga
8.12.2019. - Trnje
Zinka Matković66
Tomislav Kranjec31


6A. Liga
8.12.2019. - TK Movens
Damir Kecko6310
Drago Veselčić266


7C. Liga
8.12.2019. - TK Movens
Tomislav Zastavnik6610
Tomislav Markač747


4C. Liga
8.12.2019. - Oranice
Miroslav Barišić66
Andrej Adanić44


5F. Liga
8.12.2019. - Triumph
Nikola Čolak66
Luka Božić12


Parovi 2. Liga
8.12.2019. - Chromos Savica
Vuletić /Kipčić626
Fiket / Petrinić462

Neodigrani susreti
Kraj sezone 2019/11

Čestitke pobjednicima liga parova:

 
1. liga: Senjug/Bosnar
2. liga: Jaksic/Ozimec
3. liga: Katicic/Ivicic
4. liga: Adanic/Sipusic
5. liga: Horvatic/Vukoja
6. liga: Durlen/Zrno
7. liga: Laznjak/Prgomet
 
Sretno svima u novoj sezoni! 
 
 
Objavljeno: 6.12.2019. (Nenad Jakšić)



Kraj sezone 2019/11

Čestitke pobjednicima liga:

1. Liga: Nenad Jakšić
2A. Liga: Tomislav Brkljačić
2B. Liga: Saša Kalac
3A. Liga: Goran Russo
3B. Liga: Luka Marjanović
3C. Liga: Tomislav Đapić
3D. Liga: Dominik Birtić
4A. Liga: Adrijan Pribičević
4B. Liga: Daniel Filipčić
4C. Liga: Dominko Blažević
4D. Liga: Marin Njirić
5A. Liga: Renato Knežević
5B. Liga: Vjenceslav Vukoja
5C. Liga: Miroslav Katičić
5D. Liga: Roni Puž
5E. Liga: Goran Kušec
5F. Liga: Andrej Adanić
5G. Liga: Slaven Bušić
5H. Liga: Mario Valpotić
6A. Liga: Borna Micelli
6B. Liga: Denis Ištvanić
6C. Liga: Mate Batinić
6D. Liga: Marijan Gotić
6E. Liga: Aleksandar Radojčić
6F. Liga: Nikola Čolak
6G. Liga: Ante Sentić
6H. Liga: Marko Đurković
 
7A. Liga: Drago Veselčić
7B. Liga: Filip Medić
7C. Liga: Tihomir Zirdum
7D. Liga: Seadin Aliti
7E. Liga: Nediljko Kovač
7F. Liga: Ivan Hrvoje Maljković
7G. Liga: Marin Petrić
7H. Liga: Mario Kelečić
8A. Liga: Marko Pavić
8B. Liga: Filip Lisjak
8C. Liga: Tomislav Markač
8D. Liga: Zoran Ranogajec
8E. Liga: Jerko Perleta
8F. Liga: Zinka Matković
8G. Liga: Božo Kelić
 

Rekapitulacija sezone 2019/11 :

Broj liga: 42
Nastupalo igrača: 214
Raspored je napravjen za 440 susreta, odigrano 364 (82,73%).
Dodjeljeni bodovi za neodigrane susrete: 56
Neodigrani susreti, bez dodjele bodova: 20
Najbrži reket: Luka Bartulović

Odigranost po tjednima
1.11.2019. - 8.11.2019.  (64)
9.11.2019. - 16.11.2019.  (110)
17.11.2019. - 24.11.2019.  (119)
25.11.2019. - 1.12.2019.  (72)

 

Odigranost po lokacijama (top 10)
Trnje  (68)
Oranice  (66)
Špansko  (52)
Ponikve  (41)
Top Spin  (40)
Chromos  (12)
Mladost  (12)
TK Terra  (12)
kod Kutije Šibica  (8)
Mala Šalata  (7)

 

Odigranost (prosjek) po danima u tjednu
Ponedjeljak  (7)
Utorak  (8)
Srijeda  (9)
Četvrtak  (11)
Petak  (7)
Subota  (19)
Nedjelja  (22)
 
Još malo grafova za ljubitelje statistike.
 
Nove lige su napravljene,  obavezno pošaljite mail igračime svoje lige i sretno svima!
 
Napomena:
S obzirom da se većina susreta igra vikendom, dobro je napomenuti da će prosinac imati samo 4 vikenda (u studenom smo nagurali 5), tako da dobro planirajte i dogovarajte/odigravajte što prije.
Objavljeno: 1.12.2019. (Danko Greiner)



Još malo pa kraj sezone 2019/11

 

Podsjetnik 1: Ako svoj susret igrate nakon 31.11. obavezno ga upišite u kalendar i javite odboru igrača. U suprotnome rezultat neće biti uračunat.

Podsjetnik 2:​ Ako imate neodigranih susreta, obavezno ih registriraje.

Podsjetnik 3: OBAVEZNO Provjerite svoj status

Podsjetnik 4: Ako niste u mogućnosti odigrati svoje susrete, molimo vas da o tome obavijestite odbor@tenisliga.com, kako ne bismo morali primjenjivati disciplinske mjere za neodigrane susrete.

Objavljeno: 22.11.2019. (Danko Greiner)



Produljenje sezone 2019/11

OBAVIJEST:

Sezona 2019/11 produljena je do 1.12.2019 (nedjelja).
Svaki dan puno nam znači, a pogotovo ako je vikend! :)

Sezona 2019/12 počinje 2.12.2019.

 

Objavljeno: 20.11.2019. (Danko Greiner)



2. ZIMSKI TURNIR PAROVA

UPDATE:

- turnir parova (21.12.) je trenutno popunjen, ali s obzirom na česta odustajanja, možete se prijaviti te ćete biti stavljeni na popis rezervnih parova

Objavljeno: 7.11.2019. (Nenad Jakšić)



2. ZIMSKI TURNIR PAROVA

Drage tenisačice i tenisači,

 

Pozivamo vas na 2. Zimski GDSI Open turnir parova koji se održava 21.12.2019.

Mjesto održavanja turnira je sportski centar Oranice (adresa: Oranice 128, Zagreb).

Prijaviti se možete na parovi@tenisliga.com ili na mobitel 098/167 47 56 (Nenad). 

Cijena kotizacije iznosi 260kn po paru, a u cijenu je uključena i hrana. Samu kotizaciju potrebno je uplatiti najkasnije do 19.12.2019. (četvrtak) na račun:

HR3523600003234513919 (Nenad Jakšić)

Prilikom uplate treba navesti o kojem paru se radi.

VAŽNO: maksimalni broj parova je 16! 

 

Skupine parova i raspored igranja biti će objavljeni 20.12. na ligaškoj web i Facebook stranici.

 

Vidimo se! 

 

Objavljeno: 4.11.2019. (Nenad Jakšić)



Kraj sezone 2019/10

Čestitke pobjednicima liga parova:

 
1. liga: Kovacic/Lautar
2. liga: Senjug/Bosnar
3. liga: Kriskovic/Racic
4. liga: Rotim/Rotim
5. liga: Zavrsak/Zavrsak
6. liga: Lusic/Pavlin
7. liga: Caklovic/Martinovic
 
Sretno svima u novoj sezoni! 
Objavljeno: 3.11.2019. (Nenad Jakšić)



Kraj sezone 2019/10

Čestitke pobjednicima liga:

1. Liga: Luka Dobrović *
2A. Liga: Marko Habuš
2B. Liga: Goran Kovačić
3A. Liga: Krešimir Škarić
3B. Liga: Dario Krišković
3C. Liga: Neven Horvatić
3D. Liga: Saša Kalac
4A. Liga: Robert Črnigoj
4B. Liga: Bruno Lukić
4C. Liga: Marko Lautar
4D. Liga: Danijel Sočanac
5A. Liga: Zdravko Vučković
5B. Liga: Marko Periša
5C. Liga: Pave Mudronja
5D. Liga: Daniel Filipčić
5E. Liga: Goran Grubišić
5F. Liga: Šimun Rotim
5G. Liga: Hrvoje Bursić
5H. Liga: Neven Balenović
6A. Liga: Renato Knežević
6B. Liga: Vjenceslav Vukoja
6C. Liga: David Bišić
6D. Liga: Roni Puž
6E. Liga: Antonio Šušak
6F. Liga: Nenad Čaklović
6G. Liga: Dražen Zrno
6H. Liga: Vedran Benić
 
7A. Liga: Bruno Kodba
7B. Liga: Robby Bauer
7C. Liga: Marko Mlinarić
7D. Liga: Domagoj Ivanković
7E. Liga: Petar Matić
7F. Liga: Sebastijan Zelić
7G. Liga: Andrej Kalea
7H. Liga: Ivan Delač
8A. Liga: Tom Jasak
8B. Liga: Alen Galavić
8C. Liga: Luka Filipović
8D. Liga: Darko Pavić
8E. Liga: Saša Polojac
8F. Liga: Josip Seidl
8G. Liga: Marin Petrić
8H. Liga: Mario Zadravec
9A. Liga: Jeronim Marinković
9B. Liga: Zoran Bohaček
 
* - prvi puta osvajanje 1. lige
 
Rekapitulacija sezone 2019/10 :
Broj liga: 45
Nastupalo igrača: 237
Raspored je napravjen za 510 susreta, odigrano 386 (75,69%).
Dodjeljeni bodovi za neodigrane susrete: 75
Neodigrani susreti, bez dodjele bodova: 49
Najbrži reket: Daniel Filipčić
 
Evo malo grafova za ljubitelje statistike.
 
Nove lige su napravljene,  obavezno pošaljite mail igračime svoje lige i sretno svima!
 

 

Objavljeno: 1.11.2019. (Danko Greiner)



Još malo pa kraj sezone 2019/10

Zbog učestalih nekorektnih korištenja pravila:

Učenici, redoviti studenti mlađi od 27 godina, nezaposleni i penzioneri:
75 kn cijeli ljetni ili zimski period.

to pravilo se ukida od 1.11.2019


Podsjetnik 1: Ako svoj susret igrate nakon 30.10. obavezno ga upišite u kalendar i javite odboru igrača. U suprotnome rezultat neće biti uračunat.

Podsjetnik 2:​ Ako imate neodigranih susreta, obavezno ih registriraje.

Podsjetnik 3: OBAVEZNO Provjerite svoj status

Podsjetnik 4: Ako niste u mogućnosti odigrati svoje susrete, molimo vas da o tome obavijestite odbor@tenisliga.com, kako ne bismo morali primjenjivati disciplinske mjere za neodigrane susrete.

Ako želite igrati 2019/11 potrebno je prijaviti se.

Objavljeno: 28.10.2019. (Danko Greiner)



Winter is coming 2019/2020
Ažuriran popis cijena za zimske terene.
 
Tenisačice i tenisači,
pozivam vas da se prijavite za zimski period tenis lige (1.11.2019 - 31.3.2020).
 
Prijava se vrši uplatom kotizacije.
Podsjetnik: od 1.11.2019 obavezna je slika profila, pa ako ju još niste poslali molim vas da to učinite.
 
Krajnji rok za prijave: 28.10.2019.
 
AKCIJA - AKCIJA - AKCIJA - AKCIJA - AKCIJA - AKCIJA 
Za igrače koji uplate putem bar koda do 18.10.2019 - kotizacija 100kn
 
Podsjetnik:
Lige za studeni 2019 se rade uobičajeno, dakle po plasmanu iz listopada 2019.
Ne radi se reset (raspored po ligrama prema rang listi). Reset se radi samo na početku ljetnog perioda (1.4. svake godine).
 

 

Objavljeno: 24.10.2019. (Danko Greiner)




Arhiva vijesti...
Zadnje teme na forumu
Privremeno nedostupno, pogledajte forum


Kalendar
Prošlo:

09.12.2019 21:00, 6B. Liga, Ponikve
Dražen Barić - Muhamed Lulak
09.12.2019 21:30, Parovi 4. Liga, Špansko
Horvatić / Vukoja - Završak /Završak
Dolazi:

GDSI10.12.2019 09:00, 6B. Liga, TK Terra
Davorin Pančić - Filip Medić H2H

GDSI10.12.2019 11:00, 4B. Liga, Prince
Tomislav Trtanj - Nenad Kocmur H2H

GDSI10.12.2019 14:00, 6D. Liga, Trnje
Marko Mlinarić - Miroslav Salaba H2H

GDSI10.12.2019 17:00, 7F. Liga, Ponikve
Matej Kuraja - Tomislav Kranjec H2H

GDSI10.12.2019 17:00, 2A. Liga, Ponikve
Luka Marjanović - Neven Horvatić H2H

GDSI10.12.2019 21:00, Parovi 1. Liga, Oranice
Jakšić / Ozimec - Kovačić /Lautar H2H

GDSI11.12.2019 09:00, 7B. Liga, Mala Šalata
Marijan Lovrinić - Filip Lisjak H2H

GDSI11.12.2019 11:00, 6C. Liga, Top Spin
Hesam Qaydi - Sandro Salopek H2H

GDSI11.12.2019 12:00, 4C. Liga, San Spin
Miro Smiljanic - Andrej Adanić H2H

GDSI11.12.2019 20:30, 6E. Liga, Top Spin
Tom Jasak - Katarina Ivić H2H

GDSI11.12.2019 21:00, 4A. Liga, Oranice
Renato Knežević - Petar Mlinarić H2H

GDSI11.12.2019 21:00, 6F. Liga, Špansko
Nikolina Barić - Goran Bistrički H2H

GDSI11.12.2019 21:00, 3C. Liga, Oranice
Dominko Blažević - Željko Samodol H2H

GDSI11.12.2019 21:00, 3C. Liga, Špansko
Ivan Fiket - Marko Lautar H2H

GDSI11.12.2019 21:00, 5F. Liga, Triumph
Luka Božić - Antonio Šušak H2H

GDSI12.12.2019 11:00, 4B. Liga, Oranice
Miroslav Katičić - Nenad Kocmur H2H

GDSI12.12.2019 12:00, 6G. Liga, Oranice
Neven Kulenović - Igor Čuk H2H

GDSI12.12.2019 16:00, 2A. Liga, Triumph
Goran Kovačić - Goran Russo H2H

GDSI12.12.2019 17:00, 5H. Liga, Triumph
Edo Krmpotić - Tin Herenčić H2H

GDSI12.12.2019 20:00, 5B. Liga, Ponikve
Dalibor Poplaša - Krunoslav Lovrić H2H

GDSI12.12.2019 21:00, 4A. Liga, Oranice
Renato Knežević - Marko Periša H2H

GDSI12.12.2019 21:00, 1. Liga, Oranice
Marko Habuš - Tomislav Brkljačić H2H

GDSI12.12.2019 21:00, 3A. Liga, Oranice
Tino Kirin - Domagoj Blažević H2H

GDSI12.12.2019 21:00, Parovi 7. Liga, Ponikve
Popović / Biškup - Tadić / Tadić H2H

GDSI12.12.2019 21:00, 4C. Liga, Ponikve
Miroslav Barišić - Goran Kušec H2H

GDSI12.12.2019 21:00, PRIJATELJSKA, Špansko
Neven Horvatić - Ivan Fiket H2H

GDSI13.12.2019 16:00, 6G. Liga, Ponikve
Tihomir Smuđ - Josip Seidl H2H

GDSI13.12.2019 18:00, 7D. Liga, Ponikve
Hrvoje Bilandžić - Zoran Ranogajec H2H

GDSI13.12.2019 19:00, 5F. Liga, Triumph
Antonio Šušak - Domagoj Sesar H2H

GDSI13.12.2019 20:00, 5A. Liga, Velesajam (paviljon 8a)
Igor Gojmerac - Dražen Zrno H2H

GDSI13.12.2019 20:00, 5H. Liga, Triumph
Nenad Čaklović - Tin Herenčić H2H

GDSI13.12.2019 21:00, 4A. Liga, Oranice
Petar Mlinarić - Vjenceslav Vukoja H2H

GDSI14.12.2019 08:00, 5D. Liga, Trnje
Branko Obradov - David Bišić H2H

GDSI14.12.2019 08:00, 5C. Liga, Špansko
Ivan Šagud - Mate Batinić H2H

GDSI14.12.2019 12:00, 3B. Liga, Oranice
Daniel Filipčić - Vlado Suša H2H

GDSI14.12.2019 12:00, 3C. Liga, Špansko
Ivan Fiket - Dominko Blažević H2H

GDSI14.12.2019 12:00, Parovi 7. Liga, Top Spin
Čaklović /Martinović - Popović / Biškup H2H

GDSI14.12.2019 13:00, 6F. Liga, Mladost
David Hrvatin - Nikolina Barić H2H

GDSI14.12.2019 14:00, 5G. Liga, Top Spin
Krešimir Jantoljak - Hrvoje Brlečić H2H

GDSI14.12.2019 16:00, 7D. Liga, Špansko
Zoran Bohaček - Zoran Ranogajec H2H

GDSI14.12.2019 17:00, 5H. Liga, Top Spin
Marko Đurković - Edo Krmpotić H2H

GDSI14.12.2019 17:00, 4A. Liga, Špansko
Renato Knežević - Hrvoje Bursić H2H

GDSI14.12.2019 17:00, 3D. Liga, Oranice
Danijel Ćosić - Nino Gugić H2H

GDSI14.12.2019 17:00, Parovi 1. Liga, Šalata
Mačkić / Hercigonja - Jakšić / Ozimec H2H

GDSI14.12.2019 18:00, 4C. Liga, Špansko
Miroslav Barišić - Darko Završak H2H

GDSI15.12.2019 10:00, 7E. Liga, Špansko
Branislav Rubčić - Luka Filipović H2H

GDSI15.12.2019 11:00, 3D. Liga, Ponikve
Nino Gugić - Deni Tomljanović H2H

GDSI15.12.2019 12:00, 6C. Liga, Top Spin
Hesam Qaydi - Tihomir Zirdum H2H

GDSI15.12.2019 12:00, 5E. Liga, Špansko
Aleksandar Radojčić - Marko Pletikosa H2H

GDSI15.12.2019 15:00, Parovi 2. Liga, Oranice
Katičić / Ivcic - Fiket / Petrinić H2H

GDSI15.12.2019 15:00, 8A. Liga, Ponikve
Darko Pavić - Daria Štefić H2H

GDSI15.12.2019 16:00, 3B. Liga, Chromos Savica
Damir Kipčić - Daniel Filipčić H2H

GDSI15.12.2019 16:00, 5D. Liga, Top Spin
Branko Obradov - Karlo Čičić H2H

GDSI15.12.2019 16:00, 3B. Liga, Top Spin
Bruno Lukić - Marko Škrabić H2H

GDSI15.12.2019 16:00, 6F. Liga, TK Špansko
Ivan Hrvoje Maljković - David Hrvatin H2H

GDSI15.12.2019 17:00, 1. Liga, TK Terra
Nenad Jakšić - Marko Habuš H2H

GDSI15.12.2019 17:00, 8D. Liga, Ponikve
Vice Mandaric - Luka Bartulović H2H

GDSI15.12.2019 17:00, 6B. Liga, Oranice
Dražen Barić - Davorin Pančić H2H

GDSI15.12.2019 18:00, 5B. Liga, Ponikve
Saša Marković - Krunoslav Lovrić H2H

GDSI15.12.2019 18:00, Parovi 1. Liga, TK Trešnjevka
Kovačić /Lautar - Šenjug /Bosnar H2H

GDSI15.12.2019 20:00, 6C. Liga, Maksimir
Marko Prtenjača - Sandro Salopek H2H

GDSI15.12.2019 20:00, Parovi 4. Liga, Špansko
Rotim / Rotim - Horvatić / Vukoja H2H

GDSI16.12.2019 12:00, 5C. Liga, Chromos Savica
Danko Greiner - Ivan Šagud H2H

GDSI16.12.2019 21:00, 7F. Liga, Top Spin
Matej Kuraja - Domagoj Kenda H2H

GDSI17.12.2019 18:00, 3D. Liga, Ponikve
Nino Gugić - Fran Mirtl H2H

GDSI17.12.2019 20:00, 5C. Liga, Trnje
Danko Greiner - Mate Batinić H2H

GDSI17.12.2019 21:00, 1. Liga, Triumph
Tomislav Brkljačić - Vladimir Vučković H2H

GDSI17.12.2019 21:00, 2A. Liga, Oranice
Goran Kovačić - Neven Horvatić H2H

GDSI17.12.2019 21:00, 6C. Liga, Top Spin
Tihomir Zirdum - Sandro Salopek H2H

GDSI19.12.2019 16:00, 6G. Liga, Ponikve
Marin Petrić - Josip Seidl H2H

GDSI19.12.2019 21:00, 1. Liga, Oranice
Marko Habuš - Vladimir Vučković H2H

GDSI22.12.2019 12:00, 8C. Liga, TK Movens
Boris Vranešević - Jakov Ramušćak H2H

Administracija28.12.2019.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

Administracija30.12.2019.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

Administracija31.12.2019.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

31.01.2020
Kraj sezone 2020/01

ATP News

[RTL Video] Petra Marčinko najbolja...
Marčinko u finalu Hrvatski Telekom ...
Caroline Wozniacki odlazi u igračku...
Martić: "Ako želim u Top 10, moram ...
Ružić u četvrtfinalu Monastira, Oli...
Petra Marčinko i Borna Devald došli...
Ivanišević: "Ljubičić i ja pristojn...
Devald, Marčinko i Zalukar u četvrt...
Šestero hrvatskih natjecatelja prek...
Ivanišević: "Nema šanse da Murray o...