Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Šagud / Črnigoj112:012:53
2. Adanić / Šipušić100:25:121
3. Knezović / Mlinarić000:00:00


Zadnji rezultati


7G. Liga
24.9.2020. - Rudeš
Zinka Matković66
Dejan Ljuština00


Parovi 5. Liga
24.9.2020. - Concordia
Pavić / Knežević66
Završak /Završak22


5A. Liga
24.9.2020. - Prince
Bojan Poturica66
Andrej Adanić34


7D. Liga
24.9.2020. - Staro Trnje
Marin Sorić6610
Sandro Salopek717


3D. Liga
24.9.2020. - Oranice
Dominko Blažević266
Ivan Cerinski624


4A. Liga
24.9.2020. - Concordia
Zdravko Vučković76
Vedran Mihelčić61


6B. Liga
24.9.2020. - Trnje
Daniel Strihić67
Branko Obradov05


Parovi 1. Liga
24.9.2020. - San Spin
Fiket / Petrinić66
Lautar / Škrgatić42


3D. Liga
24.9.2020. - Jazbina
Tino Kirin76
Dario Krišković52


6F. Liga
24.9.2020. - Špansko
Mate Batinić67
Marko Tutek26


6C. Liga
24.9.2020. - Mladost
Marijan Gotić66
Mario Kelečić32


Parovi 3. Liga
24.9.2020. - Trnje
Mačkić / Milas66
Kovačić / Habuš43


1. Liga
24.9.2020. - Concordia
Vladimir Vučković76
Ivan Leskovar51


5C. Liga
24.9.2020. - Staro Trnje
Josip Juranek66
Krunoslav Lovrić13


4C. Liga
24.9.2020. - Tenis centar Tolić
Tin Herenčić4710
Dalibor Poplaša668


7A. Liga
24.9.2020. - Staro Trnje
Eugen Plenča6418
Ignacio Sanz2616


8D. Liga
24.9.2020. - Velesajam (pav. 6)
Dario Brkić0710
Ivan Vujnović667


5B. Liga
24.9.2020. - Mladost
Zoran Čubrilo66
Robert Crneković22


8C. Liga
24.9.2020. - Mladost
Emil Krznarić6410
Dražen Martinović368


3A. Liga
24.9.2020. - TK Travnjak
Vlado Suša66
Bruno Lukić44

Neodigrani susreti
Summer Farewell GDSI Classic ždrijeb i raspored igranja

Ždrijeb i raspored igranja su tu. Molimo vas da dođete barem 15 min prije vašeg meča kako bi krenuli na vrijeme sa igrom i riješili kotizaciju. Nadamo se da će nas poslužiti dobro vrijeme jer prognoza nije bajna... U slučaju neke odgode biti će objava pa pratite stranicu

(klik za veću sliku) 

Ždrijeb možete vidjeti ovdje.

Objavljeno: 25.9.2020. (Tino Kirin)



Još malo pa kraj sezone 2020/09

Podsjetnik 1: Ako svoj susret igrate nakon 30.9. obavezno ga upišite u kalendar i javite odboru igrača. U suprotnome rezultat neće biti uračunat.

Podsjetnik 2:​ Ako imate neodigranih susreta, obavezno ih registriraje.

Podsjetnik 3: OBAVEZNO Provjerite svoj status

Podsjetnik 4: Ako niste u mogućnosti odigrati svoje susrete, molimo vas da o tome obavijestite odbor@tenisliga.com, kako ne bismo morali primjenjivati disciplinske mjere za neodigrane susrete

Objavljeno: 21.9.2020. (Tino Kirin)



Zdravstveni kutak

Obavještavamo sve članove lige da smo započeli suradnju s Poliklinikom Body Balance - poliklinika za fizikalnu medicinu i rehabilitaciju s fizikalnom terapijom, ortopedijom i traumatologijom. Vlasnik Poliklinike gosp. Velibor Viboh, dipl. physioth., službeni je fizioterapeut Hrvatske Davis Cup reprezentacije. 

Svi članovi GDSI lige imaju fiksni popust od 20% na korištene usluge Poliklinike, a to trebaju dodatno napomenuti prilikom plaćanja. 

Više o Poliklinici saznajte na:  https://bodybalance.hr/

Objavljeno: 20.9.2020. (Nenad Jakšić)



Interview - Neven Horvatić

Objavljeno: 13.9.2020. (Danko Greiner)



Predstavljamo nove članove lige!

 

Drage tenisačice i tenisači,

S obzirom da nam se svaki mjesec pridružuju novi članovi odlučili smo pokrenuti jednu mini inicijativu i predstaviti ih na našoj stranici kako bismo ih svi zajedno bolje upoznali.

Prvi led probija Vladimir Benić koji od ovog mjeseca starta u 6H ligi, a koliko imamo prilike vidjeti već je ostvario i prvu pobjedu tako da mu i na tome čestitamo! 

Nadamo se da će se nakon Vlade i drugi novi članovi odvažiti i predstaviti nam se s par zanimljivih crtica. :) Više...

Objavljeno: 10.9.2020. (Tomislav Zastavnik)



Interview - Saša Kalac

Objavljeno: 8.9.2020. (Danko Greiner)



TK Valdoco

Objavljeno: 8.9.2020. (Danko Greiner)



7.Summer Farewell GSI Classic

Dragi naši,
 
ovaj mjesec nam predstoji kraj ljeta, a time i polagano ulazimo u završnicu igranja na otvorenom.
 
Stoga vas ovim putem pozivam da se prijavite na naš tradicionalni 7.Summer Farewell GSI Classic koji će se ove godine održati
na prekrasnim terenima TK Prečko u subotu 26.09.2020.
 
Kotizacija za turnir iznosi 130 kn te je ona ujedno potvrda o nastupu, a plaća se organizatoru na licu mjesta prije početka prvog 
igračevog susreta. Kotizacija uključuje igranje minimalno dva meča, hranu i nagrade za pobjednike.
 
 
Propozicije:
 
Datum: 26.09.2020. (subota)
Početak turnira: 10h
Kraj turnira: oko 19h
Mjesto: TK Prečko (5 zemljanih terena)
Ždrijeb: 32 igrača
Vrsta turnira: glavni + utješni
Način igranja: na ispadanje
Pravila igranja: dva seta do 4, treći set tie-break do 7 (bez prednosti, na 40-40 se igra odlučujući poen, tzv. "no-ad" pravilo)
Kotizacija: 130 kn
Loptice: Slazenger Championship Hydroguard
 
Prijaviti se možete na mail sa naslovom:
"Summer Farewell, IME PREZIME"
 
Mail: tino.kirin1@gmail.com
 
Turnir popunjen!! Primaju se prijave za listu čekanja.
 
Prijave se zaprimaju do popunjenja mjesta zaključno sa 23.09.
Ždrijeb će biti objavljen 24.09., a raspored igranja predvečer 25.09.
 
Popis prijavljenih možete vidjeti ovdje.
 
 
Objavljeno: 5.9.2020. (Danko Greiner)



Kraj sezone 2020/07-08

 

Čestitke pobjednicima liga parova:

 
1. liga:  Jakšić/Ozimec
2. liga:  Lautar/Škrgatić
3. liga:  Dobrović/Kušec
4. liga:  Mačkić/Milas
5. liga:  Adanić/Šipušić
6. liga:  Popović/Biškup
7. liga:  Rosandić/Pranjić
8. liga:  Šušak/Zelić
 
 
Sretno svima u novoj sezoni! 
Objavljeno: 2.9.2020. (Nenad Jakšić)



Kraj sezone 2020/07-08

Čestitke pobjednicima liga:

 
1. Liga: Ivan Glad
2A. Liga: Neven Špehar
2B. Liga: Nikola Jamić
3A. Liga: Ognjen Prelog
3B. Liga: Mario Sermek
3C. Liga: Vedran Fak
3D. Liga: Matija Kazalicki
4A. Liga: Andrej Majdiš
4B. Liga: Tomislav Đapić
4C. Liga: Danijel Ćosić
4D. Liga: Renato Knežević
5A. Liga: Fran Mirtl
5B. Liga: Vedran Mihelčić
5C. Liga: Nikola Miholić
5D. Liga: Vjekoslav Gadanac
5E. Liga: Gorki Bratim
5F. Liga: Marko Pletikosa
5G. Liga: Ivan Rotim
5H. Liga: Tihomir Grbac
6A. Liga: Marko Mlinarić
6B. Liga: Robert Crneković
6C. Liga: Dražen Zrno
6D. Liga: Josip Matić
6E. Liga: Zoran Ranogajec
6F. Liga: Marko Pranjić
6G. Liga: Ivan Renelt
6H. Liga: Miroslav Barišić
 
7A. Liga: Mario Benčević
7B. Liga: Zdenko Mićanović
7C. Liga: Josip Tešinski
7D. Liga: Neven Vidmar
7E. Liga: David Hrvatin
7F. Liga: Denis Rački
7G. Liga: Goran Mir
7H. Liga: Tomislav Zastavnik
8A. Liga: Branislav Rubčić
8B. Liga: Ivor Zidarić
8C. Liga: Darko Pavić
8D. Liga: Ivan Hrvoje Maljković
8E. Liga: Ivan Delač
8F. Liga: Goran Katušin
8G. Liga: Dejan Ljuština
8H. Liga: Saša Marković
 

 

Rekapitulacija sezone 2020/07-08 :
Broj liga: 43
Nastupalo igrača: 224
Raspored je napravjen za 475 susreta, odigrano 404 (85,05%). 
Dodjeljeni bodovi za neodigrane susrete: 51
Neodigrani susreti, bez dodjele bodova: 20
Najbrži reket: Vlado Suša
Broj suspenzija: 2
 
Odigranost po lokacijama (top 10)
Trnje  (104)
Mladost  (38)
Staro Trnje  (36)
Špansko  (34)
Maksimir  (29)
Ponikve  (26)
Oranice  (22)
Concordia  (21)
Veternica  (18)
TK Movens  (15)

 

Još malo grafova za ljubitelje statistike.
 
Zbog velikog broja igrača koji su se vratili i značajnog broja novih igrača, dosta liga ima 6 igrača, zato vas molim da na vrijeme planirate svoje susrete.  U rujnu su 4 vikenda, od kojih je jedan već rezerviran za turnir parova.
Liga će ove sezone brojati rekordnih 254 igrača!
 
Nove lige su napravljene,  obavezno pošaljite mail igračime svoje lige i sretno svima!
Objavljeno: 31.8.2020. (Danko Greiner)




Arhiva vijesti...
Zadnje teme na forumu
Komentari susreta
Loši tereni za igru
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
Gdje ima balona/dvorana trenutno a da je zemlja?
Friendly match!
Tenis ozljeda


Kalendar
Prošlo:

24.09.2020 21:00, 7D. Liga, Staro Trnje
Marin Sorić - Sandro Salopek
24.09.2020 21:00, 3A. Liga, Staro Trnje
Andrej Majdiš - Frane Slišković
Dolazi:

GDSI25.09.2020 10:00, 7F. Liga, Maksimir
Matej Kuraja - Gregor Ettinger H2H

GDSI25.09.2020 10:00, 6B. Liga, Velesajam (pav. 6)
Zdenko Mićanović - Daniel Strihić H2H

GDSI25.09.2020 15:00, 3A. Liga, Chromos Savica
Bruno Lukić - Frane Slišković H2H

GDSI25.09.2020 16:00, 3A. Liga, TK Winner
Saša Šter - Deni Tomljanović H2H

GDSI25.09.2020 17:00, 6H. Liga, Trnje
Miroslav Salaba - Aleksandar Radojčić H2H

GDSI25.09.2020 18:00, 7B. Liga, Maksimir
Ivor Zidarić - Krešimir Obratov H2H

GDSI25.09.2020 18:00, 6G. Liga, Ravnice
Domagoj Krišković - Petar Maršanić H2H

GDSI25.09.2020 18:00, 5D. Liga, Staro Trnje
Boris Muha - Josip Matić H2H

GDSI25.09.2020 18:00, 7D. Liga, Staro Trnje
Domagoj Kriskovic - Jerko Perleta H2H

GDSI25.09.2020 18:00, 7C. Liga, Velesajam (pav. 6)
Darko Pavić - Mile Varivoda H2H

GDSI25.09.2020 18:30, 6D. Liga, Chromos Savica
Dražen Barić - Kristian Runtas H2H

GDSI25.09.2020 19:00, 6G. Liga, Oranice
Marta Turkalj - Goran Šimunović H2H

GDSI25.09.2020 20:00, 5F. Liga, Concordia
Nenad Čaklović - Merritt Štimac H2H

GDSI25.09.2020 21:00, 7A. Liga, Maksimir
Tom Jasak - Branislav Rubčić H2H

Turnir26.9.2020.
Summer Farewell GDSI Classic
Više...

GDSI26.09.2020 08:00, 8H. Liga, Veternica
Fehim Alić - Tomislav Prodanović H2H

GDSI26.09.2020 09:00, 7E. Liga, Concordia
Matija Trupković - Mladen Hochberger H2H

GDSI26.09.2020 09:00, 7H. Liga, Veternica
Alen Alić - Marijan Lovrinić H2H

GDSI26.09.2020 12:00, 5F. Liga, Oranice
Merritt Štimac - Marko Pranjić H2H

GDSI26.09.2020 14:00, 8A. Liga, Trnje
Alen Hlevnjak - Igor Čuk H2H

Administracija27.9.2020.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI27.09.2020 09:00, 7E. Liga, Trnje
Mateo Čukman - Martin Sertić H2H

GDSI27.09.2020 10:00, 8D. Liga, Mladost
Filip Gvardijan - Maja Cerinski H2H

GDSI27.09.2020 10:00, 6A. Liga, Maksimir
Petar Matić - Tihomir Smuđ H2H

GDSI27.09.2020 10:00, 6C. Liga, Ponikve
Karlo Fantoni - Mario Kelečić H2H

GDSI27.09.2020 10:00, 6C. Liga, Maksimir
Marko Đurković - Josip Tešinski H2H

GDSI27.09.2020 11:00, 6B. Liga, Trnje
Branko Obradov - Luka Božić H2H

GDSI27.09.2020 11:00, 3D. Liga, Trnje
Dominko Blažević - Tin Martinčević H2H

GDSI27.09.2020 11:00, 8A. Liga, Trnje
Dario Pavlović - Igor Čuk H2H

GDSI27.09.2020 13:00, 7A. Liga, Staro Trnje
Eugen Plenča - Tom Jasak H2H

GDSI27.09.2020 16:00, 5H. Liga, Trnje
Moris Čavić - Slaven Bušić H2H

GDSI27.09.2020 16:00, 6H. Liga, Prečko
Aleksandar Radojčić - Mario Biškup H2H

GDSI27.09.2020 16:00, 5A. Liga, Trnje
Franjo Sakmardi - Goran Grubišić H2H

GDSI27.09.2020 16:00, 7C. Liga, Ponikve
Darko Pavić - Saša Smrk H2H

GDSI27.09.2020 17:00, 5B. Liga, Trnje
Robert Crneković - Hrvoje Brlečić H2H

GDSI27.09.2020 19:00, Parovi 4. Liga, Trnje
Knezović / Mlinarić - Šagud / Črnigoj H2H

GDSI27.09.2020 19:00, 7D. Liga, Trnje
Marin Sorić - Jerko Perleta H2H

GDSI27.09.2020 20:00, Parovi 6. Liga, Špansko
Durlen /Zrno - Čaklović /Martinović H2H

GDSI28.09.2020 08:00, 3A. Liga, Staro Trnje
Deni Tomljanović - Frane Slišković H2H

GDSI28.09.2020 09:00, 8F. Liga, Trnje
Toni Kolak - Ivan Gjurgjan H2H

GDSI28.09.2020 15:30, 6B. Liga, Trnje
Daniel Strihić - Luka Božić H2H

GDSI28.09.2020 16:00, 7F. Liga, Trnje
Sebastijan Zelić - Gregor Ettinger H2H

GDSI28.09.2020 17:00, 7B. Liga, Mladost
Edi Zoričić - Dario Kolarević H2H

GDSI28.09.2020 17:00, Parovi 2. Liga, Trnje
Dobrović / Kušec - Rotim / Rotim H2H

GDSI28.09.2020 17:00, 8E. Liga, Concordia
Hrvoje Marušić - Ivan Cutvarić H2H

GDSI28.09.2020 18:00, 8G. Liga, Špansko
Mate Đaković - Jelena Pranjić H2H

GDSI28.09.2020 19:00, 5H. Liga, Špansko
Miroslav Barišić - Slaven Bušić H2H

GDSI28.09.2020 20:00, 5C. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Josip Juranek H2H

GDSI28.09.2020 20:00, 9C. Liga, Trnje
Vice Mandaric - Matija Svedrović H2H

GDSI28.09.2020 20:00, 5D. Liga, Mladost
Marin Knezović - Ivan Matić H2H

GDSI28.09.2020 20:00, Parovi 5. Liga, Concordia
Pavić / Knežević - Popović / Biškup H2H

GDSI28.09.2020 21:00, 6G. Liga, Oranice
Davorin Tadić - Domagoj Krišković H2H

GDSI28.09.2020 21:00, 5C. Liga, Špansko
Krunoslav Lovrić - Domagoj Zlački H2H

Administracija29.9.2020.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI29.09.2020 16:00, 6E. Liga, TK Movens
Danijel Lijović - Robby Bauer H2H

GDSI29.09.2020 16:00, 8G. Liga, Trnje
Mate Đaković - Slaven Tomić H2H

GDSI29.09.2020 16:30, 7F. Liga, Trnje
Sebastijan Zelić - Matej Kuraja H2H

GDSI29.09.2020 17:00, 8D. Liga, Mladost
Matija Posavec - Maja Cerinski H2H

GDSI29.09.2020 17:00, 8C. Liga, Staro Trnje
Dražen Martinović - Zoran Bohaček H2H

GDSI29.09.2020 17:00, 7H. Liga, Oranice
Josip Seidl - Marijan Lovrinić H2H

GDSI29.09.2020 19:00, 4A. Liga, Tolić
Marko Lautar - Edo Krmpotić H2H

GDSI30.09.2020 11:00, 8E. Liga, Chromos Savica
Tomislav Polić - Ivan Cutvarić H2H

GDSI30.09.2020 17:00, 5E. Liga, Mladost
Zoran Ranogajec - Dejan Fabris H2H

GDSI30.09.2020 17:30, 1. Liga, Staro Trnje
Luka Dobrović - Nikola Jamić H2H

GDSI30.09.2020 18:00, 7A. Liga, Staro Trnje
Eugen Plenča - Nediljko Kovač H2H

GDSI30.09.2020 18:00, 8G. Liga, Veternica
Krešimir Viduka - Mate Đaković H2H

GDSI30.09.2020 19:00, 6D. Liga, Top Spin
Alen Galavić - Neven Vidmar H2H

GDSI30.09.2020 19:00, 8F. Liga, Oranice
Toni Kolak - Dragan Čičak H2H

GDSI30.09.2020 20:00, 6H. Liga, Staro Trnje
Tomislav Zastavnik - Davorin Pančić H2H

Administracija30.9.2020.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

30.09.2020
Kraj sezone 2020/09

ATP News